خانه » اخبار ستارگان » عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی + عکس

عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی + عکس

عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی امیر تتلو که مدتی پیش گلشیفته فراهانی را مورد نوازش قرار داده بود از وی عذرخواهی کرد

عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی

عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی

امیر تتلو که بی حیایی گلشیفته فراهانی و برهنگی گلشیفته فراهانی حاصل کار شیطان دانسته بود از گلشیفته فراهانی عذرخواهی کرد و در چرخش جالبی امیر تتلو از دخالت در مورد حجاب گلشیفته فراهانی عذرخواهی کرد .

امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو که هر چند مدت به صورت عجیبی چرخش جالبی میزند و یا به کسی میپرد و یا از کسی عذرخواهی میکند این بار بخاطر  نظرش در مورد بی حجابی و بی حیایی گلشیفته فراهانی از وی عذرخواهی کرد .

امیر تتلو حدود هفت ماه پیش از تاثیر شیطان بر گلشیفته فراهانی نوشت و بی حیایی گلشیفته فراهانی را مربوط به نفوذ شیطان بر وی دانست .

عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی

امیر تتلو

امیر تتلو در مورد گلشیفته فراهانی نوشت :

نمیدونم چرا چند روزه همه میگن نظرتو راجع به گلشیفته ى فراهانى بگو اول از همه چى به خاطر دخالتم عذر میخوام و بعد میخوام بگم که بدن زن راحت ترین راه و امن ترین راه براى شیطان است به دلیل اینکه از بدن مرد به مراتب ضعیف تر هست و راه وچاکراه ها براى عبور انرژیه منفى بازتر، اما تحملى برابر با درد زایمان خانه اى امن تر راساخته واز طرفى به مراتب جذابترو زیباتر براى فریب انسان !!!

به همین دلیل است که اسلام که کاملترین دین خداوند به حساب میاد از حجاب و پوشش زن به صورت جدى صحبت کرده !! به همین دلیل است که باید زنان و دخترانمان را بیشتر مراقبت کنیم و به همین دلیل است که تصمیم گیرى ها در تاریخ اکثرا به عهده ى مردها بوده !! من عقیده دارم که گلشیفته ى فراهانى لحظه اى غیر ارادى توسط شیطان هدایتو تسخیر شده و امروز خودش ناراحت و پشیمان است از این اشتباه !!!

من یقین دارم که نه خانم گلشیفته بلکه هیچ بانوى ایرانى اى حیا و غیرتش اجازه ى این کار رو بهش نمیده و واقعا این فقط کار شیطان بوده !! ما از این داستان فقط درس میگیریم که زنان و دخترانمان را بیشتر مواظبت کنیم و یقین دارم که با دیدن این سرانجام “از این به بعد هیچ دختر ویا هنرمند ایرانى اى درگیر اشتباهاتى از این قبیل نخواهد شدوعقیده دارم که باید همه باهم براى حتى شیطان هم دعا کنیم که به راه راست هدایت شود و دست از سر دختران پاک آریایى برداره زیرا خداوند قاضی و بخشنده ى مطلق هست و هیچ کس به جز پروردگار اجازه ى قضاوت ندارد ! در آخر بازم ازتون معذرت میخوام و از خداوند براتون سلامتى و عشق بدون قید شرط الهى خواستارم.

 


 

امیر تتلو حالا در چرخش جالبی با انتشار عکس گلشیفته فراهانی از وی عذرخواهی کرد .

عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی

عذرخواهی امیر تتلو از گلشیفته فراهانی

امیر تتلو در عذرخواهی از گلشیفته فراهانی نوشت :

من كه ادعام ميشه سفير صلح و پسر طبيعتم بايد حواسم جمع باشه !! گُلشيفته ى فراهانى رو قضاوت كرده بودم قبلاً و گفته بودم كه شيطان گولش زده !! الان با ديدگاه امروزم و بعد از اون مسائل حجاب و فحش و فحش كشى كه شد، فهميدم حجاب خوب هست اما اگه كسى هم حجاب نداشت به من ربطى نداره !! به خاطر همين هم طبيعت اونهمه فحش رو سمت من آورد !! من فقط ميتونم دختر مورد علاقه ى خودم يا همسر آيندم رو با حجاب بخوام و بس !! تازه اونم نه زورى !! بايد بگردم دنبال دختر واقعا محجبه پيدا كنم اگه واقعا اينو ميخوام و فقط ميتونم كه بگم حجاب خوبه و تبليغ كنم و اين كه كسى حجاب داره يا نداره اصلا به من ربطى نداره !! خب طبيعيه و من تو اين مسائل تجربم كم بود ! اينه كه از اين خواهر هنرمندمون معذرت ميخوام كه قضاوتش كرده بودم و اميدوارم كه منو حلال كنن و خدا منو ببخشه به حق همين وقته اذان صبح جمعه كه گره از كارم باز شه و بتونم به كشورم خدمت كنم ? الهى آمين 

 


 

اینگونه که پیداست باید مدتی دیگر منتظر عذرخواهی امیر تتلو از سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو و یاسر بختیاری معروف به یاس و سایر اشخاصی که مورد نوازش وی قرار گرفته بودند ، باشیم .

4 نظر

 1. جلل خالق بابا این دیگه کیه????!!!!!
  خدایا دمت گرم چی ساختی!

 2. واقعا که آدم میمونه که در مورد اینجور افراد چی باید بگه برای هردو نفر گلشیفته که نمیدونه کجا بدنیا اومده و از کجاست وبه کجا خواهد رفت و هم برای این آقا پسر امیرخان تتلو متاسفم .
  دعا از ما و شفا از خدا…

 3. خدا شفا بده اینو، معلوم نیست با خودش چند چنده.
  بسته به نوع و کیفیت موادی که میزنه حالش عوض میشه.خخخخخخخخخ

  • کجای کارید همه روگذاشتن سرکار هرکاریم بخوان انجام میدن
   موادی که میزنه ازجنس بنجل کردن توش براش اصل نبوده خخخخخخخخخخخ

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*