واکنش اینستاگرامی آرش ظلی پور به موضوع مسعود فراستی در برنامه من و شما

واکنش اینستاگرامی آرش ظلی پور به موضوع مسعود فراستی در برنامه من و شما عذرخواهی آرش ظلی پور از مسعود فراستی به سبک کنایه ای و طعنه ای که بیشتر به تخریب شبیه است تا عذرخواهی .

مجری برنامه من و شما در پی اتفاقات و انتقادات از این برنامه در مورد اتفاق مسعود فراستی و خروج ایشان از برنامه واکنش نشان داد .

آرش ظلی پور که از مجریان جوان کشور ایران می باشند در پست اینستاگرامی خود با انتشار عکسی از برنامه خود با مسعود فراستی به نقد خروج وی و عذرخواهی از وی پرداخت .

عذرخواهی آرش ظلی پور از مسعود فراستی با کمی طعنه و کنایه همراه بود که بیشتر میتوان در متن آن تخریب وجهه مسعود فراستی را دید تا عذرخواهی و ابراز پشیمانی مجری برنامه من و شما .

عذرخواهی آرش ظلی پور از مسعود فراستی

کاش مجری جوان برنامه من و شما قبل از هر کاری به رسم ادب و احترام و دلجویی از میهمان ، از مسعود فراستی عذرخواهی حضوری داشت و سپس به ابراز بیانیه در اینستاگرام آن هم بدین شکل میپرداخت .

آرش ظلی پور با انتشار عکس بالا نوشت :

به نام بهترین قاضى
از چند روز پیش که مشخص شد مهمان این هفته «من و شما» آقای مسعود فراستی ست به اتفاق نویسنده و به همراهی تهیه کننده برنامه شروع به تحقیق و جستجو و طراحی سوال و‌ نقطه گذاری برای یک گفتگوی جذاب کردیم که در خاطر مخاطب و میهمان به عنوان یکی از بهترین گفتگوهایش ثبت و ضبط شود ؛ قصدی که برای همه میهمانان قبل از حضورشان داریم. اما این بار قصد ما به سرانجام نرسید و جناب مسعود فراستی مهمان این هفته ما در یک اقدام غیرمنتظره برنامه را ترک کردند و حاضر نشدند پاسخگوی سوالات ما باشند. میخواستیم با هم به تحلیل رفتارها و حاشیه های پیش از این مهمان بپردازیم که امکان پذیر نشد. من به عنوان مجری «من و شما» در مقاطعی از گفتگو و در حمایت از مخاطبی که حدس زدم دارد از جانب مهمان مورد توهین قرار میگیرد متاسفانه در برخی از مقاطع نتوانستم آرامش لازم را حفظ کنم و همین باعث بروز سوتفاهماتی شده است.

جناب اقای فراستی ؛من دوست داشتم منتقدی که همه سینما از زیر تیغ نقدش رد شدند به ما به عنوان یک برنامه تلویزیونی اجازه سوال و نقد جدی را می داد و هرگز دلمان نمیحواست کم تحملی شما را ببینیم اما به هر دلیلی این اتفاق افتاد و من به عنوان مجری و به نمایندگی از تیم «من وشما» از آنجا که شما حکم بزرگ تر را برای ما دارید از شما عذرخواهی میکنم اگر میزبان خوبی نبودم و مهمانی ما با طبع شما سازگار نشد. هر زمان که تمایل داشته باشید در فضای آرام و بدون سوتفاهم ما دوباره میزبان شما خواهیم بود، ما دوست داریم سوالات باقیمانده امروز را از شما بپرسیم چون شما برای ما مهم و قابل احترام هستید و برای همه اعضای تیم من و شما اتفاق ناراحت کننده ای ست که مهمان نواز خوبی نباشیم آن هم برای صندلی که روی آن از استاد علی نصیریان و جمشید مشایخی تا آتیلا پسیانی، حامد بهداد ، رضا کیانیان، محمدرضا فروتن ، هنگامه قاضیانی و خیلی از ستاره های درخشان این سینما نشسته اند و با لب خندان بیرون رفته اند. امیدواریم مخاطبان ما که همراهان گرانبهای ما هستند اتفاق رخداده را با طبع مهربانشان ببخشند.

یا علی

آرش ظلی پور – ٩ آذرماه ١٣٩٧

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان