عدم نمایش فیلم همه می دانند اصغر فرهادی در ایران به دلیل پوشش بازیگران

عدم نمایش فیلم همه می دانند اصغر فرهادی در ایران اصغر فرهادی کارگردان معروف ایران از عدم پخش فیلم همه می دانند در ایران خبر داد .

شاید در سال های اخیر نام یکی از کارگردانان معروف را بسیار شنیده اید و از کارهایش در جشنواره های بین المللی خبرهای زیادی خوانده اید .

اصغر فرهادی کارگردان معروف ایران که در سال های اخیر با چندین فیلم در جشنواره های مختلف حضور داشته این بار با فیلم همه می دانند خبرساز شد .

عدم پخش فیلم همه می دانند به کارگردانی اصغر فرهادی توسط این کارگردان معروف ایران اعلام شد .

فیلم همه می دانند

فیلم همه می دانند اصغر فرهادی یک فیلم جدید به نام اسپانیایی می باشد که اصغر فرهادی کارگردان این فیلم برای نمایش آن در جشنواره فیلم آنتالیا در ترکیه حضور پیدا کرده است و او در یک نشست درباره نمایش این فیلم در ایران گفته که به دلیل پوشش بازیگران این فیلم امکان پخش آن در ایران وجود ندارد .

اصغر فرهادی که برای نمایش فیلم «همه می‌دانند» در افتتاحیه پنجاه‌وپنجمین جشنواره فیلم آنتالیا در ترکیه حضور یافته بود، پس از نمایش فیلمش در یک نشست تاکید کرد که امکان نمایش فیلمش در ایران وجود ندارد.

اصغر فرهادی در جلسه گفت و گو با مخاطبان پس از نمایش فیلم «همه می دانند» در افتتاحیه جشنواره فیلم آنتالیا در پاسخ این سوال که مواد اولیه داستان‌های‌تان را از کجا پیدا می‌کنید؟ گفت: از زندگی روزمره.

او برای مثال از داستان گم شدن چمدان‌اش در فرودگاه صحبت کرد و گفت : زمان که به فرودگاه رسیدم، متوجه شدم چمدان‌هایم گم شده است و مشکلم را با یکی از ماموران درمیان گذاشتم اما او مشغول کار با تلفن همراهش بود و به من اعتنایی نمی‌کرد اما سپس متوجه شدم این مامور ناشنوا بوده است و پس از این که متوجه مشکلم شد کمک زیادی نیز به من کرد. تصویر این ارتباط در ذهنم مانده و شاید یک جا، یکباره در صحنه‌ای به عنوان یک لحظه گذرا در یکی از فیلم‌هایم آن را ببینیم.

فیلم همه می دانند

فرهادی که کار خود را با تئاتر آغاز کرده در این باره نیز گفت: یک روز دوباره به تئاتر بازمی‌گردم ،تئاتر خالص‌تر است ،فکر می‌کنم، مخاطب تئاتر به جزئیات دقت بیشتری دارد.

او همچنین درباره اکران فیلم اسپانیایی زبان «همه می‌دانند» در ایران نیز توضیح داد : امکان نمایش این فیلم در ایران به سبب پوشش بازیگران وجود ندارد.

جشنواره بین‌المللی فیلم «آنتالیا» که پنجاه‌ و پنجمین دوره خود را از ۲۹ سپتامبر تا پنج اکتبر ۲۰۱۸ (۷ تا ۱۳ مهر) برگزار می‌کند، امسال علاوه بر حضور فیلم «همه می‌دانند » اصغر فرهادی به عنوان فیلم افتتاحیه، میزبان فیلم «۳ رخ» ساخته جعفر پناهی نیز در بخش رقابتی اصلی خود است.

منطبق با کلید واژه: فیلم