خانه » عکس » عکس ورزشی » عدسی خوردن کریستین رونالدو با 700 هزار لایک + عکس
loading...

عدسی خوردن کریستین رونالدو با 700 هزار لایک + عکس

عدسی خوردن کریستین رونالدو با 700 هزار لایک عکس کریستیانو رونالدو در حال خوردن عدسی در 4 ساعت 700 هزار لایک خورد

شهرت کریستیانو رونالدو در دنیا آنقدر زیاد است که به جرات میتوان گفت در هر کشوری از دنیا بروید قطعا با طرفداران شش دانگه کریستین رونالدو رو به رو خواهید شد .

این شهرت را در صفحه کریستین رونالدو میتوان حس کرد زمانی که یک عکس از عدسی خوردن کریستیانو رونالدو در چهار ساعت 700 هزار لایک را از طرفداران وی میگیرد .

عدسی خوردن کریسین رونالدو

عدسی خوردن کریسین رونالدو

کریستیانو رونالدو ، ستارۀ پرتغالی فوتبال، تصویری در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، همراه با مدیر برنامه هایش خورخه مندز، در حال خوردن عدسی پخته شده به شیوۀ مغربی است!

 این تصویر که در کمتر از 4 ساعت 700 هزار لایک خوردت، تصویر دیگری از رونالدو را به یاد می آورد که او سه ماه پیش آن را منتشر کرده بود و در آن، در حال خوردن لوبیای مغربی بود!

کریسین رونالدو

کریسین رونالدو

رونالدو به دلیل دوستی عمیقش با “بدر هاری”، قهرمان مغربی کیک بوکسینگ، سفرهای زیادی به آن کشور انجام می دهد. او حتی در برخی عکس ها با لباس سنتی مغرب دیده می شود.

رونالدو، 7 ماه پیش، عکسی در فیس بوک منتشر کرد که زیر آن به زبان عربی نوشته شده بود: “از بودن با دوستانم در مغرب لذت می برم”. او در تصویر دیگری نیز که بدرهاری در آن حضور داشت، با لباس سنتی مغرب دیده می شد.

بدر هاری هم با انتشار تصویری در فیس بوک نوشت: “همراه با دوستم رونالدو. درهای وطن زیبایم، مغرب، همیشه به روی تو باز است”.

در تصویر دیگری که درتوییتر منتشر شده است، رونالدو که لباس سنتی مغرب را بر تن دارد، همراه با هاری و چند نفر دیگر، بسیار خوشحال به نظر می رسد.

منابع رسانه ای اشاره می کنند که رونالدو 72 میلیون دلار در مغرب سرمایه گذاری کرده است و طرحهایش تا پایان سال 2016 افتتاح خواهد شد. یکی از این طرح ها مجموعه هتل هایی است که نام لقب رونالدو، یعنی cr7، را بر خود دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*