خانه » اخبار ستارگان » طناز طباطبایی سفیر انجمن خودمراقبتی حمایت از کودکان شد

طناز طباطبایی سفیر انجمن خودمراقبتی حمایت از کودکان شد

طناز طباطبایی سفیر انجمن خودمراقبتی حمایت از کودکان شد طناز طباطبایی که در فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند بازی میکرد سفیر انجمن خودمراقبتی حمایت از کودکان شد .

یکی از بازیگران کم حاشیه و البته بسیار توانمند ایران طناز طباطبایی می باشد .

طناز طباطبایی در فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت و در این فیلم که در حمایت از کودکان ساخته شده بود نقش اصلی فیلم را عهده دار شد .

لقب سفیر انجمن خودمراقبتی حمایت از کودکان به طناز طباطبایی بازیگر زن ایرانی که در فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند خوش درخشید داده شد .

طناز طباطبایی سفیر انجمن خودمراقبتی حمایت از کودکان

طناز طباطبایی که که هفت سال و نیم پیش در فیلم هیس دخترها فریاد نمی‌زنند به ایفای نقش پرداخته بود، پیش از شروع این فیلم به دیدار زنان اعدامی و دختران و کودکانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته بودند رفت.

تجربه‌ای که برای او بسیار ناراحت‌کننده بود و در طی این سال‌ها از هر فرصتی برای کاهش تعدی به حقوق زنان و کودکان بهره برده است.ی بازیگر سینما و تلویزیون، سفیر انجمن خودمراقبتی حمایت از حقوق کودکان شد. ‏‌‎در ایران آمار دقیقی از کودک آزاری و به ویژه آزار جنسی کودکان نیست، اما برخی منابع در کشورهای دیگر مطرح می‌کنند که از هر چهار دختر یک نفر و از هر شش پسر نیز یک نفر در طول کودکی خود مورد سوءاستفاده جنسی قرار می‌گیرند. اغلب قربانیان سوءاستفاده‌ی جنسی، کودکانی هستند که هیچ‌گونه اطلاعاتی در این خصوص و نحوه ی مقابله با آن ندارند.

‏‌‎در این راستا انجمن حمایت از حقوق کودکان آموزش‌هایی را در دو بخش ترتیب داده است:

‏‌‎۱_تربیت جنسی کودک (ویژه والدین، مربیان و معلمان)

‏‌‎۲_آموزش مهارت خودمراقبتی (ویژه کودکان) ‏‌‎که با هدف آموزش خودمراقبتی در جهت پیشگیری از کودک‌آزاری جنسی، اقدام به تدوین و تولید محتواهای آموزشی برای والدین و کودکان و نوجوانان تهیه کرده است.

‏‌‎این بسته آموزشی شامل موارد زیر می‌شود:

‏‌‎- کتاب کودک (آموزش گام به گام خودمراقبتی به کودکان)؛

‏‌‎- کتاب آموزش خودمراقبتی راهی جهت پیشگیری از سوء استفاده و آزار جنسی کودکان ‏‌‎

– موسیقی و انیمیشن آموزشی برای کودکان به همراه ابزارهای آموزشی طراحی شده جهت آموزش خودمراقبتی به کودکان ۶-۳ سال؛

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*