خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » طلاق نیکلاس کیج از آلیس کیم همسر سوم بازیگر هالیوود + عکس
طلاق نیکلاس کیج از آلیس کیم همسر سوم بازیگر هالیوود  + عکس

طلاق نیکلاس کیج از آلیس کیم همسر سوم بازیگر هالیوود + عکس

طلاق نیکلاس کیج از آلیس کیم همسر سوم بازیگر هالیوود جدایی بازیگر مشهور هالیوود نیکلاس کیج Nicolas Cage از همسر سوم خود آلیس کیم Alice Kim به دلیل اختلاف سنی

در روزهایی که مهم ترین اخبار هنرمندان دنیا ، چه اخبار بازیگران ایرانی چه اخبار بازیگران هالیوود حول طلاق بازیگران از همسرانشان میچرخد این بار خبر جدایی نیکلاس کیج Nicolas Cage و آلیس کیم Alice Kim همسر سوم نیکلاس کیج تیتر داغ اخبار دنیا شد تا هنوز گرد طلاق بازیگران و همسرانشان بر سر بازیگران در دنیا پاشیده شود .

طلاق نیکلاس کیج و آلیس کیم

نیکلاس کیج و آلیس کیم

طلاق نیکلاس کیج و همسرش آلیس کیم توسط مدیر برنامه های نیکلاس کیج تایید شده تا سومین ازدواج نیکلاس کیج نیز با شکست رو به رو شده و با داشتن پسر 10 ساله از آلیس کیم پس از یازده سال زندگی مشترک باز هم پای نیکلاس کیج به دادگاه طلاق باز گردد .

گویا این زوج ماه ژانویه مخفیانه طلاق گرفتند و از آن زمان تا کنون به طور جداگانه زندگی می کنند. این زوج که یک پسر 10 ساله دارند در سال 2004 زمانی که کیم 19 سال بیشتر نداشته و به عنوان گارسون در رستورانی مشغول به کار بوده با هم آشنا شدند.

جدایی نیکلاس کیج و آلیس کیم

نیکلاس کیج و آلیس کیم

 این ارتباط منجر به اعلام نامزدی شان بعد از 2 ماه می شود و ظرف مدت زمان کوتاهی مراسم ازدواج نیکلاس کیج و آلیس کیم در شمال کالیفرنیا برگزار می شود. این بازیگر 52 ساله پیش از این در مورد این گردباد عاشقانه صحبت کرده بود. وی گفته بود ازدواج با فردی از یک فرهنگ دیگربسیار جالب است.

این اسطوره دنیای بازیگری قبلا مشکلات پیرامون فاصله سنی بیست ساله شان را بازگو کرده بود. حتی وی در مورد نظر مادر همسرش گفته بود وی برای نخستین بار که به دیدن ما آمد به جای سلام و احوالپرسی گفت آلیس خیلی جوان است!!! نیکلاس تا کنون 3 بار ازدواج کرده، ازدواج نخست وی با “پاتریشیا آرکت” که مدت 6 سال به طول انجامید.

طلاق نیکلاس کیج و همسرش آلیس کیم

نیکلاس کیج و آلیس کیم

ازدواج دوم وی با لیسا مری پرسلی که ازدواج کوتاه مدتی بود و این نیز به جدایی انجامید و ازدواج سوم وی نیز با آلیس بوده است. این بازیگر می گوید جالب است بازی من در مقابل دوربین اهمیت اش از دانستن زوایای مختلف زندگی ام برای مردم بیشتر است. این بازیگر علاقه ای به بازگو کردن مسائل خصوصی خود ندارد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter