خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » جدایی یا طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس
جدایی یا طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس

جدایی یا طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس

جدایی یا طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان نشانه هایی که رسانه ها را به فکر جدایی یا طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان انداخته است

طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان که به عنوان همسر سوم رامبد جوان پس از ماندانا روحی و سحر دولتشاهی معرفی شده بود در صورتی در حال انتشار است که ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان به تایید رامبد جوان یا نگار جواهریان نرسیده است .

طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان

طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان

در حالی که مدتی پیش رامبد جوان و نگار جواهریان به صورت مداوم با هم در مکان های متفاوت دیده میشدند و حتی فیلم نگار با بازی نگار جواهریان و کارگردانی رامبد جوان ساخته شد این روزها رابطه سرد این دو بازیگر  رسانه ها را به این فکر انداخته است که به احتمال زیاد رابطه رامبد جوان و نگار جواهریان به پایان رسیده است .

ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان که البته توسط این دو تایید نشده بود اما با استناد به شواهدی ازدواج این دو بازیگر ایران مورد تایید قرار گرفته بود با توجه به شواهدی دیگر به نظر میرسد که به طلاق ختم شده است .

طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان

طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان

طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان به شرط ازدواج این دو بازیگر می باشد که البته در مورد ازدواجشان خبر قطعی از سمت این دو بازیگر نقل نشده است .

زمزمه ای که این روزها در محافل خصوصی و فضای مجازی می‌شنویم عدم توافق رامبد جوان و نگار جواهریان برای زندگی مشترک است. برخی افت سری جدید برنامه خندوانه را به خاطر این موضوع می‌دانند و برخی هم سرحال نبودن و عدم نشاط و انرژی سابق او را به این دلیل، الصاق می‌کنند.

جالب اینکه برخی از کسانی که هنرمندان را در امکان عمومی و هنری رصد می‌کنند می‌گویند مدتی است رامبد جوان با مشترک مورد نظر رویت نشده است و همین حرف و حدیث‌ها به این شایعه دامن زده که این دو هنوز به وصل نرسیده از هم منفصل شده‌اند گرچه برخی دیگر معتقدند که هنوز متصل است او و برای اینکه شایعات و حاشیه‌های دردسرسازی دامن آنها را نگیرد ترجیح داده‌اند کمتر در فضای عمومی با هم ظاهر شوند یا عکسی مشترک در اینستاگرام منتشر کنند.

جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان

جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان

خلاصه اینکه بر سر جدایی قبلی رامبد از سحر دولتشاهی حواشی زیادی به وجود آمد که حتی رامبد در مصاحبه‌ای نسبت به آن واکنش تندی نشان داد و گفت: ترجیح می‌دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی،‌ کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوص‌ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می‌خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی می‌کردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی‌ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter