خانه » اخبار » حوادث » طلاق دختر عرب دو ساعت بعد از عقد بخاطر استفاده از شبکه اجتماعی
loading...

طلاق دختر عرب دو ساعت بعد از عقد بخاطر استفاده از شبکه اجتماعی

طلاق دختر عرب دو ساعت بعد از عقد بخاطر استفاده از شبکه اجتماعی عروس عربستانی دو سات بعد از عقد بخاطر استفاده از شبکه اجتماعی طلاق داده شد .

شبکه اجتماعی این روزها به معظل بزرگی تبدیل شده که موجب جدایی فراوانی همانند جدایی عروس عربستانی میشود .

طلاق

طلاق

دختر عرب که در عقدنامه شرط عدم استفاده از شبکه اجتماعی را پذیرفته بود دو ساعت بعد از عقد خاطر استفاده از شبکه اجتماعی طلاق داده شد .

عروس عربستانی که قصد داشت عکس های عقدش را به دوستانش نشان دهد از طریق شبکه اجتماعی به ارسال عکس هایش دست زد که با طلاق وی موضوع ختم شد .

پس از آن که عروس خانم تصاویری از مراسم عروسی را از طریق اینترنت برای برخی دوستان خود فرستاد، داماد عصبانی او را طلاق داد.

بهانه داماد برای طلاق دادن عروس آن است که وی در زمان عقد، شرط کرده بود که همسرش از شبکه های اجتماعی اینترنتی استفاده نکند و تصاویری را از این طریق منتشر نسازد.

ظاهرا عدم تحقق این شرط برای عاقد به اثبات رسیده، و عروس خانم هم مجبور به پذیرش آن شده است.

گفتنی است، برخی مذاهب اهل سنت، شرایط عقد ازدواج و طلاق را کاملا برعکس در نظر می گیرند، زیرا از نظر اسلام، جاری شدن عقد ازدواج ساده است و نیاز به شاهد ندارد، اما طلاق به شاهد نیاز دارد و به سادگی ممکن نیست؛ اما در برخی مذاهب، برای ازدواج شرطِ عجیبِ وجود شاهد و آشکار کردن ازدواج برای دیگران را در نظر گرفته اند، اما طلاق نه تنها به شاهد نیاز ندارد، بلکه مرد می تواند به روش های عجیب از جمله شرط گذاشتن و … در یک لحظه و با گفتن یک عبارت یا تعیین یک شرط، همسرش را حتی “سه‌طلاقه” کند، که این روش‌ها بعضا تمسخرآمیز و در بردارنده توهین و اهانت به شخصیت زن است و با آموزه‌های اسلام اصیل تعارض آشکار دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*