خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » جنجال طلاق ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور !!! + عکس
جنجال طلاق ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور !!! + عکس

جنجال طلاق ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور !!! + عکس

جنجال طلاق ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور زمزمه های جدایی ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور

جدایی ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور

جدایی ترانه علیدوستی و علی منصور

طلاق ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور که این روزها خبر داغ برخی رسانه ها و سایت ها شده است در هاله ای ابهام از جدایی ترانه علیدوستی و همسرش خبر داده میشود که اینگونه که پیداست دلیل طلاق ترانه علیدوستی و علی منصور فمینیسم بودن ترانه و حاشیه های آن بیان شده .

ترانه علیدوستی که در سال گذشته اسم وی به شدت تکرار شده و توانسته است با نقش آفرینی در چند فیلم موفق مثل شهرزاد و فروشنده خود را بر سر زبان ها انداخته است ومحبوبیت بالایی در میان مردم ایران بدست آورد .

در سالی که گدشت حاشیه های اطراف ترانه علیدوستی بسیار فراتر از سال های پیش بود و از تیپ و لباسش در جشنواره کن تا خالکوبی دست و اعتقاد ترانه علیدوستی به فمنیسم و از حال رفتن در فرودگاه و جمله ای دردسر ساز که به کار برد و بعدا عذرخواهی کرد و … که امسال را سال پرحاشیه ای برای ترانه علیدوستی ساخت .

جدایی ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور

طلاق ترانه علیدوستی از همسرش علی منصور

جدایی ترانه علیدوستی و علی منصور همسر ترانه علیدوستی این روزها جنجال جدیدی را برای بازیگر زن ایران ایجاد کرده است که البته خبر طلاق ترانه علیدوستی و همسرش تایید یا تکذیب نشده است اما احتمال تایید شدن آن بسیار پایین است .

علی منصور و ترانه علیدوستی دختری به نام حنا دارند .

جدایی ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور

جدایی ترانه علیدوستی و همسرش

بعید نیست که در پی مسئله تتو دست هایش و حرف هایی که در دفاع از فمینیست زده برخی آهنگ جدایی ترانه را کوک کرده باشند تا شویی ساختگی علیه او راه بیاندازند.

این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی حاشیه‌ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌اش در دایره رسانه‌ها افتاده! با اینکه هر ازدواجی ممکن است به طلاق منجر شود اما امیدواریم که این خبر شایعه باشد.

جدایی ترانه علیدوستی و همسرش علی منصور

جدایی ترانه علیدوستی و علی منصور

ترانه علیدوستی در زمان ازدواج نیز نسبت به برخی از شایعاتی که درباره همسرش و ازدواجش در فضای مجازی منتشر شده بود واکنش تند نشان داده و گفت:”چند هفته ای در سفر بودم و به تازگی متوجه شدم در غیابم متن بالابلندی در رابطه با زندگی خصوصی من در رسانه ها منتشر شده است.

علیدوستی ادامه داد: این شایعه که به ظاهر از روی حسن نیت است، در باطن سرشار است از تخیلات شرم آور نویسنده اش درباره شخصی ترین وجوده زندگی من، از جمله نوحه سرایی در مورد مرگ برادرم، و نشر اکاذیب مطلق درباره همسرم. همسر من نه تاجر است و نه مقیم لندن است و نه چند سال از من بزرگتر است”.

خلاصه هر از گاهی عده ای بیکار به دنبال سوژه لابه لای زندگی خصوصی هنرمندان می گردند تا مدتی همه را سر کار بگذارند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (7امتیاز مطلب : 3٫57 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter