خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی + عکس
طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی + عکس

طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی + عکس

طلاق برد پیت و آنجلینا جولی به دلیل اختلافات مالی جدایی زوج بازیگر معروف هالیوود برد پیت و همسرش آنجلینا جولی معروف به آقا و خانم اسمیت بر سر اختلافات مالی

اینگونه که پیداست فرضیه عدم بنیان خانواده در کشورهای غربی واقعیت دارد که این روزها اخبار جدایی هنرمندان معروف هالیوود و ستارگان کشورهای غربی را بسیار و بسیار میشنویم که در آخرین خبر جدایی برد پیت Brad Pitt از همسرش آنجلینا جولی Angelina Jolie زوج هنرمندی که با فیلم آقا و خانم اسمیت بسیار شناخته شده هستند به دلیل اختلافات مالی می باشد .

طلاق برد پیت و آنجلینا جولی

برد پیت و آنجلینا جولی

خبر طلاق برد پیت و آنجلینا جولی در این روزها پس از شنیدن خبر جدایی جانی دپ و امبر هرد شوک جدیدی را به سینمای هالیوود وارد کرده است .

از روز گذشته رسانه های مختلفی از احتمال طلاق زوج سینمایی هالیوود یعنی آنجلینا جولی و برد پیت خبر داده‌اند.

خبرگزاری‌های خارجی از احتمال جدا شدن «آنجلینا جولی» و «برد پیت» به خاطر اختلافات مالی خبر دادند.

رابرت آفر وکیل آنجلینا جولی با تایید طلاق این دو بازیگر گفت که آنجلینا جولی دوست ندارد در مورد موضوع طلاقش در عموم صحبت کند و برای مصالح خانوادگی اقدام به طلاق از برد پیت نموده است .

البته یک منبع آگاه به پایگاه TMZ گفته است دلیل درخواست آنجلینا جولی برای طلاق، نارضایتی او از نحوۀ برخورد برد پیت با فرزندان خود اشت.

این سومین ازدواج آنجلینا جولی و دومین ازدواج برد پیت بوده است.

طلاق برد پیت و آنجلینا جولی

برد پیت و آنجلینا جولی

این زوج بازیگر که به خاطر شیوه زندگی، ازدواج و فرزندان خود هر از چند گاهی خبرساز می شوند، این بار حاشیه‌ی جدیدی را منتشر کردند که حکایت از جدایی این زوج دارد.

گفته می شود اختلاف های مالی عامل اصلی اختلافات «آقا و خانم اسمیت» سینماست. طی سال‌های اخیر هالیوود روی نوع رابطه، فرزندخواندگی و حتی مراسم ازوداج رسمی «برنجلینا» که نامی ترکیبی از اسم این دو بازیگر است، مانور زیادی می‌داد. این دو در فیلم‌ «آقا و خانم اسمیت»  به کارگردانی «جولی» روبروی هم قرار گرفتند.

آنجلینا جولی در سال های اخیر بیش از بازیگری، روی فعالیت های انسان دوستانه و کارگردانی تمرکز کرده و از همسرش هم در جدیدترین اثرش بازی گرفته است. 

به گزارش مووی نیوز گاید، گزارشات نشان می‌دهد اخیرا هزینه زندگی «زوج قدرت» بسیار بالا رفته و آن ها حساب های بانکی خود را برای خرید وسایل و خانه های گرانقیمت تقریبا خالی کرده‌اند. آن ها دو میلیون و 500 هزار پوند صرف خرید ویلایی در اسپانیا کرده اند و در حال حاضر به همراه شش فرزندشان امارتی را به 21 هزار پوند در لندن اجاره کرده و در آن سکونت دارند.

طلاق برد پیت و آنجلینا جولی

برد پیت و آنجلینا جولی

برد پیت بازیگر فیلم هایی چون «افسانه بنجامین باتن» و «افسانه های خزان» شیفته جزایر بالئارس در اسپانیا شده و به همین دلیل این پول گزاف را برای خرید ویلایی در این منطقه خرج کرده است. اما ممکن است او خود به تنهایی مجبور به سکونت در آن شود.

این زوج هنری قصد داشتند بلیت‌هایی برای سفر به فضا خریداری کنند، سفری که تنها با صرف مبلغی 200 هزار دلاری میسر می شود. گفته می شود شش فرزند «جولی» و «پیت» که «مدوکس»، «پکس»، «زهرا»، «شیلو» و دوقلوها «ویوین» و «ناکس» نام دارند، بسیار نگران طلاق احتمالی والدین خود هستند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter