خانه » اخبار ستارگان » طلاق ابرو گوندش و همسر ایرانی اش رضا ضراب + عکس

طلاق ابرو گوندش و همسر ایرانی اش رضا ضراب + عکس

طلاق ابرو گوندش و همسر ایرانی اش رضا ضراب ابرو گوندش Ebru Gundes خواننده زن ترکیه ای از همسر ایرانی اش رضا ضراب جدا شد .

جنجال های فراوانی در مورد رضا ضراب و همسرش ابرو گوندش که از خوانندگان معروف ترکیه می باشد به وجود آمد که خبر طلاق ابرو گوندش و رضا ضراب را در پی داشته است .

جدایی ابرو گوندش و رضا ضراب

جدایی ابرو گوندش و رضا ضراب

ابرو گوندش Ebru Gundes خواننده زن معروف ترکیه و دنیا از همسر ایرانی اش رضا ضراب که در سال اخیر نامش را بسیار در اخبار شنیده ایم جدا شد .

رضا ضراب که این روزها به جرم پولشویی در زندان آمریکا به سر میبرد در بیانیه ای خبر طلاق ابرو گوندش را منتشر کرد .

رضا ضراب و همسرش ابرو گوندش که عکس های عاشقانه بسیاری منتشر کرده اند مدتیست که با جنجال های فراوانی رو به رو شده اند که اینگونه که پیداست خواننده زن ترک را خسته کرده است .

نام رضا ضراب وقتی بسیار در رسانه ها مطرح شد که پای او به پرونده های فساد در ترکیه باز شده بود، هر چند پیش از آن شهرت این تاجر ایرانی به واسطه همسرش بود.

طلاق ابرو گوندش و رضا ضراب

طلاق ابرو گوندش و رضا ضراب

ابرو گوندش خواننده زن ترکی یکی از مشهورترین خواننده های این کشور است که چند سالی است در متن خبرها و حاشیه های رسانه های این کشور است. چرا که پس از بازداشت رضا ضراب نام او هم در کنار پرونده های همسرش مطرح بود .

ابرو گوندش و رضا ضراب در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر ازدواج کردند. ابرو گوندش متولد سال ۱۳۵۳ در استانبول است. آنها اکنون صاحب نوزاد دختری به نام «آلارا» هستند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*