خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » ضرب و شتم یسنا مختارزاده دختر اصفهانی توسط دندانپزشک + عکس
ضرب و شتم یسنا مختارزاده دختر اصفهانی توسط دندانپزشک + عکس

ضرب و شتم یسنا مختارزاده دختر اصفهانی توسط دندانپزشک + عکس

ضرب و شتم یسنا مختارزاده دختر اصفهانی توسط دندانپزشک عکس هایی از صورت و بدن کبود یسنا دختر شش ساله اصفهانی توسط دندانپزشک

کتک خوردن دختر از دندانپزسک

صورت سرخ یسنا

عکس های صورت سرخ و بدن کبود دختر شش ساله اصفهانی به نام یسنا مختارزاده که به گفته یک سایت مورد ضرب و شتم دندانپزشک قرار گرفته است باز هم رسانه ها را بر روی جامعه پزشکی حساس کرده است .

یک پایگاه خبری با انتشار گزارشی مدعی شد که دختری شش ساله توسط یک دندان‌پزشک مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

 پایگاه خبری «گلوَنی» ادعا کرد یسنا مختارزاده دختر شش ساله اصفهانی روز سه‌شنبه هفته گذشته به همراه مادرش برای کشیدن دندان به مطب یک پزشک در شهر اصفهان مراجعه کرده است.

او که از دندان‌پزشکی بسیار وحشت دارد، هنگام معاینه بی‌قراری کرده و با دکتر برای کشیدن دندان همکاری نکرده است. آقای دکتر بعد از چند دقیقه از مادر یسنا خواسته که به اتاق انتظار برود تا با روش خودش وارد عمل شود. مادر یسنا هم برای تهدید دخترش به کنایه خطاب به دکتر گفته “اگر یسنا اذیت کرد دعوایش کنید”. بعد از رفتن مادر، دکتر یسنا را کتک زده و این دختربچه ظاهرا از درد کتک، درد دندان را فراموش کرده است.

کتک خوردن یسنا مختارزاده از دندانپزسک

بدن کبود یسنا

مادر یسنا بعد از دیدن آثار آزار و کتک روی صورت و دست دخترش به دکتر اعتراض کرده که پزشک نیز مدعی شده او را کتک نزده‌ بلکه تنبیه کرده‌ تا دیگر از دندان‌پزشکی نترسد!

این خانواده قصد دارند از این پزشک شکایت کنند. عکس‌ها به صورت اختصاصی در اختیار این پایگاه قرار گرفته است. مادر یسنا در تماس با تلفن همراه پزشک که از حرف زدن خودداری کرده است، با یکی از نزدیکان او صحبت کرده و متوجه شده که این دکتر در وضعیت نرمالی قرار ندارد و گویا سابقه چنین رفتاری را داشته است.»


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 5 نظر ثبت شده است.

  1. حالا روابط غیر اخلاقیشون با مریضای زن را ندیدید من چند جا منشی دکتر بودم ددم وای به عنوان اخرین مریض میارن چه کثافت کاریها که نمی کنند پزشکی مال زناست باید ورود اقایان به این رشته ممنوع شود این ها سیر مونی از زن ندارند استرس مکان هم ندارند

  2. سانسور نظرات فقط توی رسانه های ما اتفاق می افته!!! تاسف
    اینکه اکثر دکترها کار را به حد نهایت وقاحت رسوندن یه نظر شخصیه. و فیلم مهران مدیری هم در حال پخشه !!!

  3. نه همه دکترا اما اکثر دکترای ایرانی وقاحت را به حد رسوندن. فکر کردن از دماغ فیل افتادن. مهران مکدیری براستی اونا را انتقاد کرد

  4. کلا دکترای اصفهانی همشون روانین

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter