خانه » اخبار » اجتماعی » صفحه اینستاگرام محمدجواد ظریف جعلی است + عکس
loading...

صفحه اینستاگرام محمدجواد ظریف جعلی است + عکس

صفحه اینستاگرام محمدجواد ظریف جعلی است صفحه اینستاگرام منتسب به نام محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران توسط سخنگوی وزارت دروغین اعلام شد

در اینستاگرام instagram صفحه ای منتسب به نام محمدجواد ظریف Mohammad javad Zarif وزیر امور خارجه ایران ساخته شده است که این صفحه 600 هزار فالوور یا دنبال کننده دارد که این صفحه بارهای بار توسط مسئولان وزارت امور خارجه تکذیب شده است .

محمدجواد ظریف

محمدجواد ظریف

صفحه اینستاگرام محمدجواد ظریف به آدرس زیر با نام محمدجواد ظریف دست به انتشار مطالبی میزند که توانسته 600 کیلو دنبال کننده را به این صفحه بکشاند :

صفحه اینستاگرام محمدجواد ظریف

صفحه اینساگرام محمدجواد ظریف

صفحه اینساگرام محمدجواد ظریف

این صفحه جعلی که از نام وزیر امور خارجه ایران سواستفاده کرده است چندین بار توسط مسئولین وزارت امور خارجه تکذیب شده است و شاید نیازمند آن است تا شخص محمدجواد ظریف این صفحه را تکذیب کند .

این پیج که بیش از 600 هزار فالور دارد که مکانی برای مناظره های کاربران تبدیل شده برای چندمین بار وجود آن توسط مقامات مختلف وزارت خارجه تکذیب شده است. شاید بهتر باشد که این اعلان نظر از سوی وزیر محترم خارجه صورت گیرد تا ایهامات آن برطرف گردد.

گفتنی است: حسین جابری انصاری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، با توجه به انتشار مطلبی منسوب به جناب آقای دکتر ظریف در اینستاگرام بار دیگر به اطلاع رسانه‌های گروهی و افکار عمومی می رساند وزیر محترم امور خارجه هیچ صفحه شخصی در اینستاگرام ندارند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*