خانه » اخبار ستارگان » صفحه اینستاگرام شاهین نجفی هک شد + عکس

صفحه اینستاگرام شاهین نجفی هک شد + عکس

صفحه اینستاگرام شاهین نجفی هک شد صفحه رسمی شاهین نجفی در اینستاگرام هک شده است .

کمتر کسی در سال های اخیر نام خواننده هتاک شاهین نجفی را نشنیده است که در آهنگ های خود به پرستش شیطان روی آورده و به امامان توهین و بی احترامی کرده است .

هک صفحه اینستاگرام شاهین نجفی

هک صفحه اینستاگرام شاهین نجفی

صفحه اینستاگرام شاهین نجفی چند روز قبل از آغاز ماه محرم توسط عده ای هک شده و این صفحه با مداحی و عکس آرزوی مرگ شاهین نجفی و همچنین سلام بر آقا امام حسین ( ع ) به روز شد .

از نکات جالب در مورد هک صفحه شاهین نجفی ، گذاشتن عکس پرچم ایران بر روی عکس پروفایل شاهین نجفی و گذاشتن آدرس صفحه آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب جمهوری اسلامی ایران در مطالب صفحه می باشد .

هک صفحه اینستاگرام شاهین نجفی

هک صفحه اینستاگرام شاهین نجفی

در مطالب به روز شده پس از هک ، شاهد یک مداحی و یک عکس از شاهین نجفی و سلمان رشدی که بر روی آن نوشته شده است که این دو در انتظار مرگ هستند ، می باشیم .

در حال حاضر صفحه اینستاگرام شاهین نجفی غیر فعال شده و از دسترس خارج شده است .

قابل به ذکر است که شاهین نجفی خواننده هتاکی است که در سال های گذشته در آهنگ های خود به شیطان پرستی اش اشاره نموده و به امامان و همچنین بزرگان ایران چه در زمینه سیاسی و چه در زمینه مذهبی توهین ها و بی احترامی هایی را روا داشته .

در معلوم الحال بودن شاهین نجفی همین بس که در کنسرت خود و جلوی دیدگان تماشاگران کاملا برهنه شده که این حرکت موجب رنجش تماشاگران شد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*