خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » صحبت های جالب مهناز افشار از همسر و مهریه اش / عکس
صحبت های جالب مهناز افشار از همسر و مهریه اش / عکس

صحبت های جالب مهناز افشار از همسر و مهریه اش / عکس

صحبت های جالب مهناز افشار از همسر و مهریه اش پرده برداری مهناز افشار از حاشیه های زندگی خود در مورد همسر و مهریه عقدش

 

مهناز افشار در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی فیسبوک در مورد برخی از حواشی زندگی خود همچون همسر و میزان مهریه اش با صراحت تمام پرده برداری کرد .

همسر و مهریه مهناز افشار

همسر و مهریه مهناز افشار

 

متن انتشار یافته توسط مهناز افشار در ادامه می آید:

خواندن تك تك كامنتها بسيار ارزشمند و زيباست ، فقط دوستان هيچ اشكالي نداره همه ما پرسشهايي ذهنمان را در گير كرده باشه البته پرسشهايي كه اجازه ورود به آن را هم داريم .

عزيزان اجازه ندهيم فقط بر اساس شنيده ها ، حدس و گمان يا حتي خشم و بي علاقه گي كه داريم موضوعي را بدون دليل و مدرك اعلام بكنيم و حكم بدهيم ، بجاي اينكه وقت شريف را صرف موارد حاشيه اي بكنيم كه هيچ تاثيري در اهدافمان ندارد ، بهتر است وقتمان و انرژي خودمان را صرف دغدغه و اهداف خودمون بكنيم .

اما به احترام تك تك شما و براي ان دسته از عزيزان كه پرسش ايجاد شده عرض ميكنم . من اگر اطمينان داشتم رقمهاي نجومي براي مهريه و هر چيزي كه در شروع ازدواج است ، ميتواند خوشبختي بياورد و تضمين كند ، با اجازه خانواده ام كمي بيشتر فكر ميكردم و شايد طلب ميكردم اما اعتقاد نداشتم و ندارم ، پس من با ١٠ شاخه گل نرگس با عشق بدون هيچ شرط و شروط كذب و غير اخلاقي توسط آقاي… عزيز به عقد همسرم درآمدم و بسيارخوشحالم مردي در كنار من است كه با انديشه و دغدغه مستقل پاي من ايستاد و از من محافظت كرد و من را انتخاب كرد و من همچون اقاي علي جنتي به موروثي نبودن ايدئولوژي اعتقاد داشته و دارم . ممنون از متانت و صبر شما تا الان كه از خودم با خبر شويد.

پي نوشت 1: و آموخته ام اگر به باور و تصميمت اعتقاد داري بايست ،حتي سخت.

پي نوشت 2 : همسر من اقاي ياسين رامين فرزند اقاي محمد علي رامين معاون مطبوعات دوران احمدي نژاد . با احترام به شخصيت حقيقي ايشون كه پدر همسر من هستند ، اما من و دوستان مطبوعاتي من با ايدئولوژي ، تصميمات و باورهاي ايشون مخالف بوده و هستيم.

و به احترام زندگي و حريم و بقيه دوستان ديگر پاسخهاي تكراري به پرسشهايي كه تكرارش نه تنها مفيد نيست كه بازدارنده است ، نخواهم داد .

هر عزيزي ، اگر بهتر از من زندگي من را ميداندو اطلاعاتش چيز ديگريست ، لطفا اطلاعاتي كه اعلام ميكند با منطق و دليل مستند باشد كه همه ما بدانيم . ممنون.

 

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter