شیک ترین ورزشکار جهان خانم ماریا شاراپووا

شیک ترین ورزشکار جهان خانم ماریا شاراپووا: شیک پوشی برای تمام انسانها اهمیت بسیاری دارد و هر فردی با توجه به آداب و رسوم و فرهنگ منطقه خود سعی میکند پوشش مناسبی را انتخاب کند . ورزشکاران نیز از این قاعده مستثنی نیستند چرا که ثابت شده شیک پوشی ورزشکاران باعث میشود بیشتر مورد توجه بوده و طرفداران بیشتری نیز داشته باشند.

در این میان برخی از مجلات ورزشی همه ساله لیستی از شیک پوش ترین ورزشکاران جهان را ارائه میکنند و بصورت غیر مستقیم یک رقابت دیگری غیر از رقابت های ورزشی ( یعنی رقابت شیک پوش ترین ورزشکاران ) را در میان ورزشکاران رقم میزنند . در این بخش از مجله اینترنتی اولی ها قصد داریم شما را با شیک ترین ورزشکار جهان خانم ماریا شاراپووا آشنا کنیم پس لطفا همراه ما باشید .

شیک ترین ورزشکار جهان خانم ماریا شاراپووا

یکی از مجلات ورزشی معتبر که اقدام به معرفی شیک ترین ورزشکاران جهان میکند Sports Illustrated است که یک مجله ورزشی مصور میباشد . بر اساس فهرست منتشر شده توسط این مجله در سال میلادی اخیر ، خانم ماریا شاراپووا maria sharapova بازیکن تنیس تیم ملی روسیه به عنوان یکی شیک ترین ورزشکاران جهان معرفی شده است . این تنیسور اهل روسیه در رتبه دهم لیست زیباترین ورزشکاران سال و حتی برتر از کریستین رونالدو مهاجم تیم رئال مادرید (رتبه ۱۱) قرار گرفت . به گزارش این روزنامه وقتی شاراپووا در ملاء عام در لباس ورزشی ظاهر می شود، استایل او بسیار ساده، شیک، با ترکیبی از خطوط روشن و رنگ های متین است . زمانی که او بر روی فرش قرمز قدم می گذارد ، لباس هایی را انتخاب می کند که قد بلند او را نمایان می کند .

شیک پوش ترین ورزشکار جهان راسل وستبروک بازیکن بسکتبال تیم آمریکا و مدافع باشگاه “اوکلاهاما سیتی تاندر” است . او گرانقیمت ترین بازیکن فصل گذشته NBA شناخته شده است . ویکتور کروز بازیکن فوتبال آمریکایی در جایگاه دوم این رده بندی قرار دارد . مکان سوم به سرنا ویلیامز دیگر بازیکن تنیس تعلق دارد.

منطبق با کلید واژه: مدل لباس و زیورآلات