خانه » گفت و گو » شیوا خنیاگر : با پول بازیگر شوید + عکس

شیوا خنیاگر : با پول بازیگر شوید + عکس

شیوا خنیاگر : با پول بازیگر شوید شیوا خنیاگر بازیگر زن ایرانی صحبت های جالبی کرده و بازیگری را با پرداخت پول ممکن دانسته است .

بر روی بازی برخی جوانان در سینما و پرداخت پول برای بازیگر شدن حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد .

شیوا خنیاگر

شیوا خنیاگر

شیوا خنیاگر از پرداخت پول برای بازیگر شدن گفت و به حرف و حدیث های پیرامون بازیگر شدن جوانان که استعداد بازیگری ندارند رنگ جدیدی داد .

بازیگر شدن با پول دادن با حرف های شیوا خنیاگر بازیگر زن ایرانی موجب تاسف ایرانیان شده است که از راز بازیگر شدن بازیگران بی استعداد پرده برمیدارد .

شیوا خنیاگر بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: در حال حاضر پیشنهادی برای ایفای نقش در هیچ اثر نمایشی ندارم.
بازیگر سریال تلویزیونی “ستایش” در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: شرایط کنونی برای بازیگرانی که بازیگری در واقع حرفه و شغل آن ها محسوب می شود، بسیار اسف بار است چرا که من و امثال من از این راه زندگی خود را می گذرانیم.
وی همچنین یادآور شد: در شرایط نبود کار، من و سایر همکارانم مشکلات بسیاری پیدا کرده ایم.
بازیگر فیلم سینمایی “دلتنگی های عاشقانه” توضیح داد: مشکلات بسیاری از هنرمندان در شرایط بیکاری در جامعه ای که خود را هنردوست می داند، سوال هایی را ایجاد می کند چرا که در این وضعیت، به هیچ عنوان نگاه ویژه ای به هنرمندان صورت نمی گیرد.
وی یادآور شد: گلایه مندی من از این جهت است که اگر برای تولید آثار مختلف، بودجه ای وجود ندارد باید تدبیری اندیشیده شود که ما هنرمندان از راه دیگری مورد حمایت قرار بگیریم.

شیوا خنیاگر

شیوا خنیاگر

خنیاگر ادامه داد: وضعیت سینما نیز بسیار مشخص است و نقش ها بیشتر بر اساس روابط موجود به افراد اختصاص پیدا می کند و افرادی وجود دارند که برای پذیرفتن نقش ها و یا اعطا کردن آن ها، پول می پردازند و پول می گیرند.
بازیگر سریال تلویزیونی “اغما” خاطرنشان کرد: وضعیت سینما هم اکنون به شکل تجاری شده است به گونه ای که فضای هنری حاکم کاملا از بین رفته و در این فضای تجاری، از صبح تا شب عده ای دنبال پول می دوند و اگر شرایط همین گونه پیش برود وضعیت برای دیگر هنرمندان که سال ها در این عرصه فعالیت داشته اند، بسیار بدتر خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*