خانه » اخبار ستارگان » تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت + عکس

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت + عکس

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت آنجلینا جولی تصمیم دارد تا شیلو پیت دختر 11 ساله خود و برد پیت را پس از رسیدن به سن قانونی تغییر جنسیت دهد .

آنجلینا جولی و برد پیت که پس از سال ها به زندگی مشترکشان خاتمه دادند و طلاق پر سر و صدایی داشتند هنوز دست از حاشیه های خانوادگی برنمیدارند .

شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت که هم اکنون 11 ساله است توسط مادرش آنجلینا جولی آماده تغییر جنسیت به پسر میشود .

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت

تغییر جنسیت دختر آنجلینا جولی و برد پیت در حالی مطرح شده است که آنجلینا جولی از کودکی شیلو را همانند پسران بزرگ کرده است .

آنجلینا جولی از تغییر جنسیت شیلو به هنگام رسیدن به سن قانونی دختر خود و برد پیت خبر داده است .

دختر 11 ساله آنجلینا جولی , یکی از شش فرزند جولی ، شیلو نام دارد، دختری که در سال 2005 متولد شد و مطبوعات حاضر بودند برای چاپ تصویری از او میلیون ها دلار به جولی و همسر سابقش براد پیت بپردازند.

شیلو زمانی که 4 سال بیشتر نداشت آنجلینا جولی شروع به ایجاد تغییر در ظاهر او کرد. به این ترتیبکه موهای شیلو را کوتاه کرد و همانند پسران به او لباس پوشاند. اکنون شیلو 11 سال دارد و کاملا مثلیک پسر لباس می پوشد و رفتار می کند.

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت

اخیرا جولی نیز اعلام کرده زمانی که شیلو به سن قانونی برسد از تصمیم او مبنی بر عمل جراحی تغییر جنسیت کاملا حمایت می کند.

اما بر اساس گزارش شیلو هیچ مشکل از لحاظ ساختار بدنی ندارد و اقدام احمقانه جولی باعث بحران هویت برای این دختر 11 ساله شده است. هیچ بچه 4 ساله ای عقلش نمی رسد که ناگهان تغییر ظاهر بدهد و بخواهد شکل پسرها باشد و این جولی است که در آن سن کم سعی کرد دخترش را همانند پسرها بار بیاورد.

شیلو نیز اکنون با بحران روبرو است. او میخواهد پسر باشد این در حالی است که او از لحاظ ساختار فیزیکی هرگز پسر نیست.

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت

تغییر جنسیت شیلو دختر آنجلینا جولی و برد پیت

جولی سال گذشته از همسرش براد پیت با وجود داشتن شش فرزند جدا شد. حضانت هر شش فرزند اکنون بر عهده آنجلیناست.

4 دیدگاه

 1. ببینید معمولا کسانی که ترنسکشوال هستند و به این نتیجه میرسند که باید عمل تغیر جنسیت بدهند از همون زمان بچگی به این نکته پی میبرند که دوست دارند در بدن جنس مخالف باشن با زبان ساده تر وقتی توی آینه نگاه می کنند حس می کنن توی بدن اشتباهی قرار گرفتن
  بنده دکتر روانشناس هستم یکی از مراجعه کننده هام که تقریبا 16 ساله بود می گفت من از بچه گی دوست داشتم آرایش زنونه بکنم و یا همیشه روسری های مادرمو رو بر میداشتم و سر میکردم یه مورد دیگه ای بود که دقیقا برعکس از بچگی دوست داشت موهاش کوتاه باشه و …

  • با سلام و احترام
   معمولا بچه ها در کودکی هر کاری میکنند مثلا بسیار دیده میشه که پسران روسری مادراشون سر میکنند یا کلا وقتی میبینند مادراشون جلوشون آرایش میکنند خب اینا هم چون اصلا نفس کار رو نمیدونند دست به آرایس میزنند .
   عجیبه که میفرمایید بچه در همون کودکی مشخص میکنه دوست داره چی باشه چون کودک که به دنیا بیاد همه چیز رو از اطرافش یاد میگیره و تکرار میکنه و کمی بزرگتر که میشه و سن عقلیش میرسه قدرت انتخاب پیدا میکنه پس در کودکی و سن کم اصلا قدرت انتخاب عقلی از سمت خودش نداره که بخواد بفهمه داره چیکار میکنه و چه کاری باید بکنه و چه کاری نباید بکنه .
   اصلا اساس تربیت از همین موضوع هست که از بدو تولد ، بچه اطرافیانش رو تقلید میکنه و کم کم از خانواده و جامعه یاد میگیره مسائل رو تحلیل کنه و انتخاب کنه .

 2. این خیلی احمقانه اس که فکر میکنی و میگی تقصیر از آنجلینا بوده که این دختر تمایل به تغییرجنسیت داره.این دختر درواقع یک ترنس(ftm) هستش و اگه کمی تحقیق میکردی و سرخود چیزی نمی نوشتی حداقل میفهمیدی ترنس چیه و این بچه یک ترنسِ..

  • با سلام و احترام
   بزرگوار شما اول کل مطلب رو بخونید بعد به این راحتی اظهار نظر کنید .
   در مطلب دلیل ذکر شده و گفته شده که چطور یک دختر بچه 4 ساله رو ترنس تشخیص دادند که لباسای پسرانه پوشوندند و کلا مطابق پسران باهاش رفتار شده و بزرگ شده ؟
   هیچ ترنسی از 4 سالگی مشخص نمیشه حالا من اطلاع ندارم که چطور همچین چیزی که ممکنه که دختر بچه 4 ساله اعلام کنه ترنس هست و مادرش یهو تصمیم بگیره جنسیتش رو تغییر بده .
   پس به جای تحقیق اول باید مطلب رو کامل میخوندید .
   ممنون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*