خانه » اخبار » حوادث » شکنجه 20 ساله زن توسط مرد شیطان صفت
loading...

شکنجه 20 ساله زن توسط مرد شیطان صفت

شکنجه 20 ساله زن توسط مرد شیطان صفت داستان زندگی زن بیچاره که به مدت 20 سال برای همسرش نقش یک سگ را داشت

شکنجه زن

مرد ۴۸ ساله انگلیسی به نام “مایکل والش” بعد از اینکه جنایت های وحشیانه ۲۰ ساله او آشکار شد، برای ۲۳ سال پشت میله های زندان قرار گرفت.

زن بی گناهی که ” والش” به مدت ۲۰سال او را سگ می نامید، از اثرات سوء شکنجه های وحشیانه این مرد شیطان صفت رنج می برد.

این مرد در موردهای متفاوت ، جلوی دوستانش با چکش به سر زن بی گناه می کوبید و او را مجبور می کرد تا به عنوان تنبیه ۱ ساعت مانند یک سگ بشیند.

“والش” حیوان صفت، همچنین بدن این زن را با تیغ ریش تراشی مجروح می کرد و در یک مورد او را با گلوله مورد اصابت قرار داد.

روزنامه منچستر گزارش داد: بعد از حادثه تصادفی که برای این زن رخ داده بود “والش” برای صدمات بیشتر نیزبا چاقو، به او ضربه زد.

یکی از وحشتناک ترین حمله های ” والش” مربوط به تعقیب کردن زن بی گناه در ۱۵ سال پیش است که قصد داشت از چنگال این مرد شیطانی فرار کند.

” والش” با تهدید و ضرب و شتم وحشیانه او را وادار کرد تا به خانه باز گردد و سپس زن را مجبور کرد تا یک گودال عمیق را با دست هایش بکند.

” والش” به قربانی اش گفت : تو در حال کندن قبر خودت هستی.اگر اشتباه دیگری از تو سر بزند زنده زنده دفن خواهی شد.

تمام این سالها ، این زن علاوه بر خفگی، شلاق خوردن تا مرز بیهوشی مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار می گرفت.

قربانی ” والش” پلید، در نهایت توانست به طور پنهانی و دور از چشم او، اعمال کثیفش را به پلیس گزارش دهد بعد از اینکه ” والش” که مشت زن سابق بود، صورت این زن را به طرز فجیعی کبود کرد.

بیشتر بخوانید :  تجاوز 40 داعشی به دختر برده جنسی و شکنجه دختر 18 ساله + عکس

ماموران پلیس و پزشکان قانونی، این شکنجه ها را که توسط ” والش” بر روی زن بی گناه صورت گرفته بود، پست و غیر انسانی توصیف کردند.

کاراگاه ” کارول هادسون” بیان کرد: علی رغم سالها شکنجه و آزار و اذیت که این زن جوان متحمل شده بود، او شجاعانه توانست طاقت بیاورد و در افشای جنایتهای اسیر کننده اش ساکت نماند.

قاضی طبق ماهیت ترسناک سوء استفاده روانی و جسمی که” والش” سالها به قربانی اش مرتکب شده بود ،بیشتر از ۲ دهه او را به زندان انداخت.

یک کاراگاه افزود: ما امیدواریم با زندانی شدن طولانی مدت ” والش”، این زن به عدالتی که شایستگی اش است رسیده باشد.

به دنبال محاکمه ” والش” در دادگاه منچستر، او به اتهام ۱۰ فقره جنایت شامل صدمات و حمله های جسمی دردناک و بیمارگونه و اسیر کردن یک زن بی گناه مجرم شناخته شد.

پلیس مردم را تشویق کرد ازآنجایی که این قبیل وحشی گری ها و اسارت ها در انگلیس زیاد است ، هرکس که از این قبیل سوء استفاده ها رنج می برد، سریعا به پلیس گزارش دهد.

کاراگاه هادسون افزود: آدمهای پستی مثل ” والش” باید جایی قرار بگیرند که لیاقت آن را دارند تا از وارد کردن آسیب های جدی به مردم دور باشند.

 

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*