خانه » اخبار ستارگان » پرونده شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما در دادگاه تجدیدنظر

پرونده شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما در دادگاه تجدیدنظر

پرونده شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما در دادگاه تجدیدنظر وکیل محمدرضا شجریان از ارسال پرونده شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما به دادگاه تجدیدنظر خبر داد .

در سال های اخیر گلایه های محمدرضا شجریان از صدا و سیما به علت پخش آثارش در صدا و سیما البته بدون اجازه از وی به شکایت رسید .

شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما در دادگاه بدوی رد شده بود اما پیگیری های وکیل محمدرضا شجریان این پرونده را به دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارسال کرد .

دادگاه تجدیدنظر شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما در استان تهران خواهد بود و این روزها منتظر پیگیری می باشد و بر طبق گفته های وکیل محمدرضا شجریان پیگیری وی بسیار جدی است .

پرونده شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما در دادگاه تجدیدنظر

شکایت محمدرضا شجریان، هنرمزند آواز ایرانی از صدا و سیما برای رسیدگی به دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارسال شد.

محمدحسین آقاسی، وکیل مدافع شجریان با اعلام این خبر گفت: با توجه به محاکمه غیابی یکی از متهمان پرونده، حکم دادگاه از طریق انتشار آگهی ابلاغ شد و به همین خاطر ارسال پرونده به دادگاه تجدیدنظر، زمان برد.

این وکیل دادگستری اظهار داشت: بر همین اساس و با توجه به سپری شدن موعد قانونی در ابلاغ حکم از طریق آگهی، به تازگی پرونده با اعتراض موکلم به حکم دادگاه بدوی که شکایت او را از صدا و سیما به خاطر پخش بدون مجوز آثارش رد کرده، به دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارسال شده است.

آقاسی با بیان اینکه هنوز پرونده در دادگاه تجدیدنظر تعیین شعبه نشده است افزود: باید ببینیم دادگاه تجدیدنظر پس از تعیین شعبه، وقت رسیدگی تعیین می کند یا بدون حضور طرفین دعوا، تصمیم می گیرد.

۱۳ شهریور امسال بود که وکیل مدافع شجریان  گفت: شعبه ۱۰۶۰ دادگاه کارکنان دولت، پس از گذشت ۹ سال از طرح شکایت موکلش از صداوسیما مبنی بر پخش بدون مجوز آثار، شکایت وی را رد کرده و گفته انتشار این آثار در رسانه ملی موجب شهرت شجریان شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*