خانه » اخبار » اجتماعی » شکایت جسیکا دریک بازیگر زن فیلم های پورن از دونالد ترامپ + عکس

شکایت جسیکا دریک بازیگر زن فیلم های پورن از دونالد ترامپ + عکس

شکایت جسیکا دریک بازیگر زن فیلم های پورن از دونالد ترامپ جسیکا دریک Jessica Drake پورن استار زن معروف از دونالد ترامپ بخاطر پیشنهاد رابطه غیراخلاقی شکایت کرد .

روزی که یک زن فاسد حاضر در فیلم های مستهجن از نامزد ریاست جمهوری آمریکا شکایت کند .

جسیکا دریک Jessica Drake پورن استار معروف آمریکا که در فیلم های مستهجن بسیاری به عنوان بازیگر زن نقش آفرینی کرده است از پیشنهاد رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ شکایت کرد .

شکایت جسیکا دریک بازیگر زن فیلم های پورن از دونالد ترامپ

جسیکا دریک Jessica Drake

جسیکا دریک که خود در فیلم پورن بسیاری در ازای پول تن به رابطه نامشروع داده است هم اکنون از پیشنهاد رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ در ازای پول به وی شکایت کرده است .

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا این روزها بسیار اتفاقات شگفت انگیزی را رقم میزند به گونه ای که پورن استار ها هم از رابطه غیراخلاقی نامزد ها شکایت میکنند .

جسیکا دریک متولد 1974 و 42 ساله است که در تگزاس آمریکا به دنیا آمد و در فیلم های پورن آمریکایی نقش آفرینی میکند .

مطرح شدن شکایت یک زن دیگر آمریکایی علیه دونالد ترامپ آخرین ضربه مهلک را به این نامزد جنجالی از حزب جمهوری‌خواه وارد کرد.

شکایت جسیکا دریک بازیگر زن فیلم های پورن از دونالد ترامپ

جسیکا دریک

جسیکا دریک بازیگر زن فیلم‌های مستهجن آمریکایی با حضور در یک نشست خبری فاش کرد دونالد ترامپ نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در ازای دریافت پول به وی پیشنهاد روابط غیر اخلاقی داده است.

جسیکا دریک یازدهمین زن آمریکایی است که ترامپ را متهم به پیشنهاد روابط غیراخلاقی می‌کند.

وی در کنفرانس خبری که به همراه وکیلش حاضر شده بود گفت دونالد ترامپ در ازای دریافت پول به وی پیشنهاد روابط غیرمشروع داده است.

پورن استار آمریکایی در این باره گفت: ترامپ من را در ازای دریافت 10 هزار دلار برای روابط غیراخلاقی به جت اختصاصی خود دعوت کرده است.

جسیکا دریک همچنین افزود در سال 2006 ترامپ دو بار بدون اجازه و رضایتش به وی دست زده و او را لمس کرده است.

جسیکا دریک مدعی شد به دنبال شهرت نیست و فقط به دلیل همبستگی با زنان آمریکا حاضر شدم این اظهارات را علیه ترامپ بیان کنم.

شکایت جسیکا دریک بازیگر زن فیلم های پورن از دونالد ترامپ

جسیکا دریک

پیش از این 10 زن دیگر دونالد ترامپ را به تعرض جنسی علیه خود متهم کرده بودند.

چندی پیش “سامر زروس،” یکی از شرکت‌کنندگان پیشین در برنامه تلویزیونی “اپرنتیس،” که ترامپ میزبانش بوده است، در کنفرانس مطبوعاتی فاش کرد در سال 2007 از سوی ترامپ مورد تعرض جنسی قرار گرفته است.

همچنین “کریستین اندرسون” که سابق بر این در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کرد، در مصاحبه با روزنامه واشینگتن پست ترامپ را متهم کرد در دهه 1990 در باشگاهی شبانه وی را مورد آزار جنسی قرار داده است.

ادعای تجاوز جنسی در آمریکا باید در دادگاه ثابت شود و اثبات آن بعد از سالها کار سختی است و نیاز به ادله کافی دارد. در مقابل، دونالد ترامپ همه این ادعا ها را رد کرده است.

ترامپ در مناظره دوم با “هیلاری کلینتون،” نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری، این اتهامات را رد کرد؛ اما بابت اظهاراتش در ویدئویی که روزنامه واشیگتن پست از وی درباره زنان منتشر کرده بود عذرخواهی کرد.

شکایت جسیکا دریک بازیگر زن فیلم های پورن از دونالد ترامپ

جسیکا دریک و دونالد ترامپ

در این فیلم که سال 2005 ضبط شده است، ترامپ با لحنی مفتخرانه از تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می‌کند: وقتی پولدار و سرشناس باشی، آنها (زنان) اجازه هر کاری را به تو می‌دهند.

ترامپ در این فایل، از الفاظ رکیکی برای توصیف تلاش‌هایش برای روابط جنسی با زنان استفاده و همچنین به یک مورد از تلاش ناموفقش برای فریب یک زن متاهل اشاره می‌کند.

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری به دنبال جنجال بر سر انتشار اظهارات غیراخلاقی‌اش در بیانیه‌ای عذرخواهی کرد؛ اما در مقابل تهدید کرد که درباره روابط جنسی “بیل کلینتون،” همسر رقیب دموکراتش، بیشتر صحبت خواهد کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*