خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » گالری عکس » حیوانات » شکار گراز توسط پلنگ در پارک ملی کروگر / عکس شکار
شکار گراز توسط پلنگ در پارک ملی کروگر / عکس شکار

شکار گراز توسط پلنگ در پارک ملی کروگر / عکس شکار

شکار گراز توسط پلنگ در پارک ملی کروگر تصاویر زیبا و دیدنی از شکار یک گراز توسط پلنگ در منظقه حفاظت شده پارک ملی کروگر

به گزارش اولی ها گرازی که غافل از حضور یک پلنگ در منطقه حفاظت شده پارک ملی “کروگر” در افریقای جنوبی به خواب نیمروزی رفته بود وقتی چشم‌هایش را باز کرد که مرگ بالای سر او ایستاده بود.

“لیزل مولمن” عکاس 41 ساله آماتور که از دور با دوربین منطقه را دید می‌زد، وقتی پلنگ لای شاخ و برگ ها در کمین گراز نشسته بود او را دید و منتظر نشست تا اتفاقی که در شرف وقوع بود را عکاسی کند. عکس ها نشان می‌دهد پلنگ بدون کوچکترین صدایی که گراز را بیدار کند به آرامی به او نزدیک می‌شود. پلنگ ابتدا خیال می کند گراز زنده نیست و یک غذای بدون دردسر را خواهد خورد. او برای اینکه مطمئن شود با پنجه هایش به پشت گراز می‌زند اما گراز نمرده فقط خوابیده است. حیوان به یکباره از خواب می پرد و پلنگ را بالای سرش می‌بیند اما دیگر راه فراری وجود ندارد.

عکاس می گوید از لحظه کمین تا پایان شکار 10 دقیقه بیشتر طول نکشیده و گراز تا به خودش بیاید دندان های پلنگ در گردنش فرورفته و کار از کار گذشته است.

شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ شکار گراز توسط پلنگ


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

  1. گرگها و سگ های وحشی و کفتارعاشق شکار گراز میباشند پلنگ از ناچاری گراز شکار میکند شما یک گاو یا گوساله بز و گوسفند بنداز جلوی شیر شیر اول گوسفند دوم بز و سوم گوساله را شکار می کند و اصلا” به گراز نگاه هم نمی کند ولی برای آدمها گوشت خوک بدترین گوشت در حیوانات میباشد در پرندگان مرغ بدترین گوشت را دارا میباشد ولی خروس که در بازار می بینید گوشت خروس میباشد بسیلر مفید میباشد تو را خدا گوشت خوک و گراز بهداشتی نیست و بدترین گوشت کرمک دار میباشد انواع سرطان خون توسط گوشت خرخوگ به گراز میگویند خر خوک .

  2. مرحبا به پلنگ خیلی حیوان باهوشیه گربه هم دقیقا مثل اونه تیزهوش و سریع!!

  3. جالب بود ولی ترسناک تو زندگیم ادم حواسش نباشه از پشت خنجر میزننو دخلتو میارن

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter