خانه » اخبار ستارگان » تشکر شهره قمر از پلیس فتا و بازداشت شایعه سازان + عکس
تشکر شهره قمر از پلیس فتا و بازداشت شایعه سازان + عکس

تشکر شهره قمر از پلیس فتا و بازداشت شایعه سازان + عکس

تشکر شهره قمر از پلیس فتا و بازداشت شایعه سازان حمایت پلیس فتا از شهره قمر برای شایعه سازان دردسرساز شد و شهره قمر را راضی کرد .

پلیس فتا این روزها عرصه را بر شایعه سازان تنگ کرده است و این بار شهره قمر از حمایت پلیس فتا برای برخورد با شایعه سازان علیه شهره قمر گقت .

تشکر شهره قمر از پلیس فتا و بازداشت شایعه سازان

شهره قمر

شهره قمر Shohreh Ghamar بازیگر دهه هفتادی که مدت هاست مورد هجوم شایعه سازان قرار گرفته است به شدت از این موضوع ابراز ناراحتی کرده بود سرانجام مجبور به برخورد قانونی شد .

شهره قمر بارها اعلام کرده بود که با هیچ خبرگزاری در مورد فعالی سینمایی و هنری اش مصاحبه یا صحبتی نداشته است اما هر روز نقل قول هایی از سمت شهره قمر در برخی رسانه ها منتشر میشد .

شهره قمر پس از یک التیماتوم به خبرگزاری ها و رسانه ها در آخر مجبور به شکایت شد .

صفحه اینستاگرام شهره قمر این بار با پستی در مورد برخورد پلیس فتا با شایعه سازان به روز شد .

تشکر شهره قمر از پلیس فتا و بازداشت شایعه سازان

پلیس فتا

شهره قمر با انتشار عکس بالا نوشت :

سلام ؛ بازم چند نَفَر از کسانى که در شبکه هاى اجتماعى بر علیه من سم پاشى و شایعه سازى مى کردن به یارى پروردگارم و پلیس جرایم اینترنتى فتا،و همچنین دوستان عزیز فن پیجم دستگیر و محکوم شدند،قابل توجه این أفراد بایدبگم یارو یاور اول و آخر من اول خداست و بعد پلیس فتا که کمتر از ۴٨ ساعت أینا رو شناسایی و دستگیر مى کنه ، جالبه بدونید در بین این مجرمین دستگیر شده صاحبین چندین سایت و خبرگزارى هم بودن که به جرم نشر اکاذیب و دروغ دستگیر شدن ……!خوشبختانه در قانون جمهوری اسلامى برأى این جرمها جرائم سنگین از جمله زندان و پرداخت جرایم سنگین نقدى در نظر گرفته شده،،،،، درضمن باید بگم من در این جور مسائل با هیچ شخصى بخشش و گذشتى ندارم….اینجا بازم تاکید مى کنم من تا به الان در هیچ خبر گزارى یا سایتى مصاحبه نکرده ام و همه رو رسما تکذیب مى کنم ، والسلام .

.

بازم تشکر فراران از پلیس جرایم اینترنتى فتا ?????


گفتنیست که شهره قمر برای تشکر از پلیس فتا عکس پروفایل صفحه اینستاگرام خود را به پلیس فتا اختصاص داده است .

عکس صفحه اینستاگرام شهره قمر را مشاهده میفرمایید .

تشکر شهره قمر از پلیس فتا و بازداشت شایعه سازان

صفحه اینستاگرام شهره قمر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است