خانه » اخبار » اجتماعی » شهاب حسینی از سردار قاسم سلیمانی خطرناک تر است !! + عکس
loading...

شهاب حسینی از سردار قاسم سلیمانی خطرناک تر است !! + عکس

شهاب حسینی از سردار قاسم سلیمانی خطرناک تر است یک روزنامه عربستانی در مطلبی به این موضوع که شهاب حسینی از سردار قاسم سلیمانی خطرناکتر است پرداخت

روزنامه مکه عربستان سعودی در مطلبی جالب عربستان را از لحاظ سیاسی برتر دانسته اما در زمینه فرهنگی و رسانه ای پایین شمرده و خطر شهاب حسینی را بیشتر از خطر سردار قاسم سلیمانی دانسته است .

شهاب حسینی خطرناکتر از قاسم سلیمانی

شهاب حسینی

روزنامه سعودی مکه در مقاله ای مدعی شد شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران از قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران نیز خطرناکتر است.

شهاب حسینی خطرناکتر از قاسم سلیمانی

سردار قاسم سلیمانی

این روزنامه سعودی با برشمردن خدماتی که ایرانیان به تمدن و فرهنگ عربی و اسلامی کرده اند، مدعی شد باید میان رژیم ایران و مردم این کشور تفاوت قائل شد.

این روزنامه در ادامه ادعاهای خود نوشت: با وجود برتری عربستان در سطح سیاسی، در سطح فرهنگی و رسانه ای همچنان در سطحی پایین قرار داریم. با وجود پخش برنامه همسایه از شبکه الاخباریه که بوسیله “محمد سلمی،” کارشناس مسائل سیاسی اجرا می شود، ایران جهان را با صنعت حرفه ای سینمایی خود درنوردیده است؛ همچنانکه پیشتر نیز درباره فیلم “ملک سلیمان” سخن گفته بودم. ملک سلیمان فیلمی بود که لابی صهیونیست را نگران کرد.

شهاب حسینی خطرناکتر از قاسم سلیمانی

شهاب حسینی خطرناکتر از قاسم سلیمانی

نویسنده این روزنامه با اذعان به پیشرفت های ایران در عرصه سینمایی می نویسد: ایرانی ها همچنان برتری خود را در عرصه سینمایی با فیلم هایی مانند ” حضرت موسی (ع)” و فیلم محمد رسول الله (ص) به نمایش گذاشتند و به تازگی نیز ستاره ایرانی”شهاب حسینی” جایزه بهترین بازیگر را در جشنواره 2016 کن بدست آورد.

نویسنده این روزنامه در ادامه نوشت:  این در حالی است که ما در جهان تنها کشوری هستیم که در آن نمایش سینمایی وجود ندارد.

2 دیدگاه

  1. فکر می کنم اخطر را بای مهمتر معنا می کردید نه خطرناکتر!

    • با سلام و احترام
      شاید بشه اینطور مفهوم گرفت اما معنای تحت لفظ نویسنده خطرناکتر هست .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*