خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » شلیک مرگبار و قتل ۴ زن در یک قبرستان کرمانشاه + عکس
شلیک مرگبار و قتل ۴ زن در یک قبرستان کرمانشاه + عکس

شلیک مرگبار و قتل ۴ زن در یک قبرستان کرمانشاه + عکس

قتل هولناک 4 زن در کرمانشاه به ضرب گلوله

به گزارش اولی ها: با شلیک مرگبار به ۴ زن در یک قبرستان کرمانشاه همگی کشته شدند.

قتل ۴ زن در یک قبرستان کرمانشاه

قتل ۴ زن در یک قبرستان کرمانشاه

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت 9 صبح امروز جمعه 22 دی ماه، 4 زن که برای مراسم ختم یکی از اقوامشان به باغ فردوس کرمانشاه (آرامستان) رفته بودند به ضرب گلوله راکبان یک خودروی سواری کشته شدند.

سرهنگ محمدرضا آمویی عنوان کرد: این قتل به دلیل اختلافات طایفه‌ای در این شهرستان رخ داده است. وی گفت: ضارب که از بستگان مقتولان است شناسایی شده و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی به منظور دستگیری وی ادامه دارد. معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس قاطعانه با کسانی که امنیت عمومی را خدشه دار کنند برخورد می کند، از مردم خواست که اختلافات خانوادگی خود را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند.

جزئیات قتل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه نیز در گفتگو با میزان گفت: چهار زن (مادر و سه دختر) به ضرب گلوله توسط سرنشینان یکدستگاه اتومبیل پراید به قتل رسیدند.

صادقی افزود: بررسی‌های اولیه حکایت از این دارد که در تیرماه سال جاری پدر زنی توسط دامادش با اسلحه گرم به قتل رسیده است. اولیاء دم اخیرا نسبت به قتل مورث خود گذشت کرده اند. برادران مقتول در اعتراض به اقدام همسر و فرزندان مقتول و در واکنش نسبت به آن جنایت امروز را رقم زده اند.

همچنین بخوانید: قتل کودک 2 ماهه توسط پدر

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است