خانه » اخبار ستارگان » پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی به صورت غیر مستقیم + عکس
loading...

پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی به صورت غیر مستقیم + عکس

پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی به صورت غیر مستقیم صحبت کوروش تهامی از پیشنهاد شبکه جم به وی و رد پیشنهاد توسط کوروش تهامی .

کوروش تهامی بازیگر جوان ایران که در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است مورد توجه شبکه جم بوده است .

پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی

پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی

در روزهایی که بازیگران از بیکاری میگویند و برخی دلیل پیوستن بازیگران به شبکه جم را بیکاری بازیگران ذکر کرده اند کوروش تهامی در گفت و گویی از بیکاری و پیشنهاد شبکه جم گفت .

پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی با وجود بیکاری کوروش تهامی با دست رد رو به رو شد .

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: به طور مستقیم که نه اما پیشنهاد همکاری با شبکه “جم” به من هم شده است.

بازیگر سریال “زیر تیغ” ادامه داد: بازیگری برای من چه در تلویزیون و چه در سینما بسیار جدی است. من هم مشکلات بیکاری را بسیار کشیده ام و می دانم که این شرایط به چه صورت برای بازیگران اتفاق می افتد و بازیگر کم کار یا بیکار می شود.

بازیگر فیلم سینمایی “به رنگ ارغوان” افزود: البته باید بگویم که برخی از این کم کاری یا بیکاری ها را خودم انتخاب کردم چون نمی خواهم در هر کاری و به هر قیمتی بازی کنم. بازیگری دغدغه من است و سعی می کنم در کارها از لحظه لحظه اتفاقاتی که می افتد بیاموزم و لذت ببرم.

تهامی ادامه داد: به همین علت است که من حاضر نمی شوم در هر کاری حاضر شوم. من به دنبال تجربه هایی مثل فیلم به رنگ ارغوان و یا رگ خواب در بازیگری هستم. البته گاهی پیش می آید که آدم مجبور به بازی در کارهای سطحی هم می شود اما آن کار را هم نباید سرسری انتخاب کرد.

پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی

پیشنهاد شبکه جم به کوروش تهامی

بازیگر فیلم “رگ خواب” تصریح کرد: من جای آدم ها نیستم و نمی توانم بابت کارهایی که می کنند نظر بدهم اما در مورد من آن چیزی که از سینما می خواهم و آن ایده آل و توقعی که دارم در شبکه هایی مثل “جم” محقق نمی شود. ممکن است این شبکه مدتی از لحاظ مالی بازیگری را حمایت کند اما هیچ وقت در چنین شبکه ای برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای نخواهد افتاد.

وی خاطرنشان کرد: من شرایط حال حاضر را هر طور که هست تحمل می کنم تا کم کاری ها را به جان می خرم تا در کارهایی بازی کنم که بعد ها بتوان از آنها به عنوان یک مرجع یاد کرد.

گفتنی است کوروش تهامی به تازگی بازی در فیلم “رگ خواب” به کارگردانی حمید نعمت الله را در کنار لیلا حاتمی به پایان رسانیده است.

میزان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*