خانه » گفت و گو » دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایران + عکس
loading...

دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایران + عکس

دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایران مصاحبه خواندنی از ماه چهره خلیلی در مورد دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی .

شبکه جم که به دنبال بازیگران ایران است تا هر چند وقت یک بار با بیرون کردنشان آواره شان کند این بار ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایرانی را به جم دعوت کرده است .

دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایران

ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایرانی که در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است از طرف شبکه جم دعوت شده است تا در فیلم های بی محتوای این شبکه بازی کند که ماه چهره خلیلی زیر بار این خفت نرفت .

ماه‌چهره خلیلی متولد ۲۵ دی ۱۳۵۵ در تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است.

ماه‌چهره خلیلی فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده‌است. او نوه دختری پروین سلیمانی است.

در زیر مصاحبه ماه چهره خلیلی در مورد دعوت شبکه جم را میخوانید :

دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایران

ماه چهره خلیلی

  • چه زمانی از جم پیشنهاد داشتید؟

یک بار حدود دو سال پیش برای یک پروژه در شبکه جم به من پیشنهاد شد. از طریق وایبر از شماره‌‌ای ناشناس با پیش شماره‌ی خارجی برای من یک پیغام آمد. من حتی نمی‌دانستم پیش شماره‌ی ترکیه است، چون در آن جا هیچ کس را ندارم. در آن پیام به من نوشته بودند پیشنهادی برای کار دارند؛ در همین حد؛ دیگر ننوشته بودند این پیشنهاد برای کجاست و صرفا از من برای مکالمه‌ی تلفنی و صحبت کردن در مورد کار، زمان خواسته بودند.

 

  • بعد قرار شد با شما صحبت کنند؟

خب من فکر کردم یک پیشنهاد کاری است، مثل مابقی کارها و یک تایمی را با آن‌ها هماهنگ کردم. دفعه‌ی دوم هم باز از طریق وایبر زنگ زدند و گفتند از شبکه‌ی جم هستیم و یک کار مشترک با ایران و با مجوز می‌خواهیم بسازیم.

 

  • شما نمی‌دانستید جم کار مشترک با ایران نمی‌سازد؟

راستش من شبکه جم را فقط به حرف می‌شناختم، چون ماهواره ندارم و اصلا این شبکه را نمی‌شناسم و نمی‌دانستم این شبکه فقط در ترکیه است یا با ایران هم همکاری می‌کند.

دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایران

ماه چهره خلیلی

  • بعد از این تماس چه اتفاقی افتاد؟

بعد قرار شد سناریو برای من ایمیل کنند. گفتند پروژه‌ای صد قسمتی دارند و هفت، هشت قسمتش آماده است. من هم گفتم خب، یک فیلمنامه است دیگر، می‌خوانم. وقتی شروع کردم به خواندن، همان طور که جلو رفتم، دیدم این داستان داستانی نیست که در ایران قابل ساخت باشد. توضیحات سناریو را که می‌خواندم، با خودم می‌‌گفتم این صحنه را چطور می‌خواهند بسازند، این چطور محصول مشترکی است؟ سه قسمت خواندم و دیدم واقعا امکان ندارد این سریال در ایران ساخته شود.

 

  • نتیجه‌ی فیلمنامه‌خوانی را از شما نپرسیدند؟

چرا، بعد از چند روز با من تماس گرفتند و گفتند چه شد؟ من گفتم نمی‌دانم این را چطور می‌خواهید با این داستان و روابط عجیب و غریب بسازید، سناریوتان مشکل دارد. به من گفتند که ما با بازیگران بزرگ صحبت کردیم، اسم عده‌ای بازیگر را گفتند که آن موقع در ایران بودند و بعضی‌هایشان هنوز هم هستند و گفتند این‌ها هم قبول کردند در پروژه باشند.

دعوت شبکه جم از ماه چهره خلیلی بازیگر زن ایران

ماه چهره خلیلی

  • مهم‌ترین چیزی که جلوی شما را گرفت تا به این شبکه نروید چه بود؟

آن موقع هنوز خیلی از این بازیگران نرفته بودند و صدای رفتن بازیگران مثل این چند وقت اخیر درنیامده بود. من با خودم فکر می‌کردم آن جا شاید برای کسی که کارش در این جا دیده نشده، گزینه‌ی خوبی است و ممکن است دیده شود ولی برای من هیچ ارزش افزوده‌ای ندارد. من  به دلیل مشغله‌ی زیاد ماهواره ندارم و اصلا نمی‌رسم کارها را ببینم ولی شنیدم که سریال‌های جم زیاد هم کیفیت نداشتند و کارهای جذابی از آب در نیامد. هر کاری اگر خوب باشد حتما نام عوامل آن سر زبان‌ها می‌افتاد، حتی این سریال‌هایی که بازیگران قدیمی ایران هم در آن بازی کردند، هیچ کدام واکنش‌های مثبتی از طرف مردم در پی نداشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*