خانه » فرهنگ و هنر » شباهت حمید لولایی به دکتر حسن روحانی در فیلم سه بیگانه دردسرساز شد با عکس

شباهت حمید لولایی به دکتر حسن روحانی در فیلم سه بیگانه دردسرساز شد با عکس

شباهت حمید لولایی به دکتر حسن روحانی در فیلم سه بیگانه دردسرساز شد شباهت چهره حمید لولایی به دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران در فیلم سه بیگانه دردسرساز شد .

حمید لولایی از بازیگران نامی ایران است که در فیلم سه بیگانه نقش یک روحانی را بازی میکند که از قضا دردسرساز شد .

دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران است که اینطور که گفته میشود شباهت روحانی فیلم سه بیگانه به حسن روحانی دردسرساز شده است .

شباهت حمید لولایی به حسن روحانی در فیلم سه بیگانه موجب شده است تا برخی از قسمت های این فیلم دچار تغییرات و حذف گردد .

شباهت حمید لولایی به دکتر حسن روحانی در فیلم سه بیگانه دردسرساز شد

حمید لولایی در فیلم سه بیگانه

فیلم سینمایی «سه بیگانه» کمدی اجتماعی است که برپایه طنز موقعیت ساخته شده و با حضور بازیگران نام آشنا در حوزه طنز توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کند. یکی از شخصیت‌های داستان را حمید لولایی عهده دار است که گریم آن به گونه ای طراحی شده که شباهت زیادی به رئیس جمهور (حسن روحانی) دارد و این شخصیت‌ با موقعیت‌هایی که برایش ایجاد می‌شود صحنه‌هایی خلق می‌کند که باعث خنده مخاطب می‌شود.

براساس شنیده‌های خبرنگار سینمایی فارس، از ابتدای اکران این فیلم به دلیل شباهت زیاد شخصیت روحانی فیلم (حمید لولایی) به رئیس جمهور از سوی وزارت ارشاد به سازندگان اثر اعلام شده که بخش‌هایی از فیلم باید اصلاح شود. اما به دلیل تعطیلی لابراتوارها سازندگان امکان اصلاح نداشتند. با پایان تعطیلات نوروزی نیز دوباره مدیران ارشاد خواستار تغییر در فیلم شدند و فشارها همچنان بر عوامل وجود داشت که برخی صحنه ها که برای مخاطب دلنشین است از فیلم حذف شد.

شباهت حمید لولایی به دکتر حسن روحانی در فیلم سه بیگانه دردسرساز شد

شباهت حمید لولایی به دکتر حسن روحانی

یکی از صحنه هایی که به نظر می‌رسد مد نظر ارشاد است صحنه ای است که در تبلیغات فیلم هم از آن استفاده شد و کلید به شخصیت روحانی از سوی همسایه‌های آپارتمان ارائه می‌شود.

شنیده‌ می‌شود شباهت ظاهری حمید لولایی به حسن روحانی باعث شده تا برای نمایش فیلم در برخی از استان‌ها پخش کننده فیلم تحت فشار قرار گیرد.

فارس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*