خانه » اخبار ستارگان » شایعه مهاجرت فرناز رهنما به شبکه جم GEM + عکس
loading...

شایعه مهاجرت فرناز رهنما به شبکه جم GEM + عکس

شایعه مهاجرت فرناز رهنما به شبکه جم GEM خبر مهاجرت فرناز رهنما بازیگر زن ساختمان پزشکان و پیوست وی به شبکه جم تکذیب شد

در روزهایی که خبر مهاجرت یکی از بازیگران ساختمان پزشکان که البته نقش کمی را در این فیلم بر عهده داشت به خارج از ایران و پیوستن وی به شبکه ماهواره ای جم تیتر داغ اخبار بود برخی از سایت ها و رسانه ها خبر مهاجرت فرناز رهنما بازیگر زن سریال ساختمان پزشکان به خارج از کشور و پیوستن فرناز رهنما به شبکه جم را مطرح کردند که این خبر توسط فرناز رهنما تکذیب شد .

مهاجرت فرناز رهنما و پیوستن به شبکه جم

فرناز رهنما

فرناز رهنما Farnaz Rahnama بازیگر جوان ایرانی که در سریال ساختمان پرشکان با ایفای نقش نازنین همسر دوم دکتر نیما افشار ( بهنام تشکر ) به هنرنمایی پرداخته و خودی نشان داده بود این روزها در معرض اتهام مهاجرت و پیوستن به شبکه ماهواری GEM قرار گرفت که به سرعت این خبر را تکذیب نمود .

فرناز رهنما در خصوص شایعه مهاجرت و پیوستن وی به شبکه جم گفت: این خبرها همه جوک و شوخی است و امکان ندارد این اتفاق بیفتد.

مهاجرت فرناز رهنما و پیوستن به شبکه جم

فرناز رهنما در ساختمان پرشکان

وی ادامه داد: کاملا این خبر را تکذیب می‌کنم. من سر خونه زندگیم هستم و  امکان ندارد چنین اشتباهی را انجام بدم. در حال حاضر هم به کارهای شخصیم می‌‎رسم و سر کار جدیدی نیستم.

در روز های قبل خبر کشف حجاب ساناز زرین مهر و پیوستن وی به شبکه جم در رسانه ها از اخبار داغ روز بوده است که نکته جالب این موضوع بازی کم ساناز زرین مهر در سریال ساختمان پرشکان بوده است .

مهاجرت فرناز رهنما و پیوستن به شبکه جم

فرناز رهنما

گفتنی است؛ به نظر می‌رسد مهاجرت تعدادی از بازیگران برای برخی از رسانه‌ها شرایطی را فراهم کرده که بتواند با انتشار چنین اخباری هر از چند گاهی به شایعات دامن بزنند. این بار این شایعه برای فرناز رهنما از بازیگران سینما و تلویزیون اتفاق افتاده که این بازیگر با تکذیب خبر، آتش این شایعات را خاموش کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*