خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » شایعه مرگ گلشیفته فراهانی و واکنش گلشیفته به خبر مرگش + عکس
شایعه مرگ گلشیفته فراهانی و واکنش گلشیفته به خبر مرگش + عکس

شایعه مرگ گلشیفته فراهانی و واکنش گلشیفته به خبر مرگش + عکس

شایعه مرگ گلشیفته فراهانی و واکنش گلشیفته به خبر مرگش در بازار داغ شایعات خبر مرگ گلشیفته فراهانی در کانال های تلگرام در حال دست به دست شدن می باشد

در روزهایی که اخبار داغ شایعات در گوشه و کنار فضای مجازی مشاهده میشود با آمدن نرم افزار های پیام رسان مانند واتس آپ و تلگرام این شایعه پراکنی به سرعت انجام میگیرد که باعث رنجش مردم عزیز ایران میشود .

در آخرین خبر شایعه مرگ گلشیفته فراهانی در کانال های تلگرام در حال دست به دست شدن می باشد که این خبر از بیخ و بن شایعه است و کاملا تکذیب میشود .

مرگ گلشیفته فراهانی

مرگ گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی با اینکه در دسترس نمی باشد اما خب در شایعه بودن خبر مرگ گلشیفته فراهانی شکی نیست زیرا که هیچ سایت معتبر خبری و منبع خبری مهم خارجی خبر مرگ گلشیفته فراهانی را در دی ماه 94 نداده است .

در ضمن گلشیفته فراهانی در صفحه اجتماعی خود خبر زنده بودن خود را منتشر کرده است .

مرگ گلشیفته فراهانی

مرگ گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی با انتشار عکس بالا در صفحه خود نوشته :

من زنده ام

خبر قتل گلشیفته فراهانی سال پیش نیز تیتر داغ اخبار شده بود که با واکنش بهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی رو به رو شد اما امسال نیز بی توجه به احساسات طرفداران و خانواده گلشیفته فراهانی خبر مرگ گلشیفته در حال انتشار می باشد .

امیدواریم مردم از انتشار این شایعه خودداری کنند و خبر شایعه بودن مرگ گلشیفته فراهانی را انتشار دهند تا از اخبار دروغ جلوگیری شود .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 5٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter