خانه » اخبار ستارگان » شایعه دزدیده شدن جسد مرتضی پاشایی تکذیب شد + عکس

شایعه دزدیده شدن جسد مرتضی پاشایی تکذیب شد + عکس

شایعه دزدیده شدن جسد مرتضی پاشایی تکذیب شد خبر دزدیده شدن جسد مرتضی پاشایی خواننده سرشناس ایرانی تکذیب شد

بازار داغ شایعات این بار دامن زنده یاد مرتضی پاشایی را گرفت و شایعه دزدیده شدن جسد مرتضی پاشایی که به همراه یک عکس در نرم افزار های ارتباطی و شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است این بار خاطر خانواده و طرفداران مرتضی پاشایی را مکرر کرد .

مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی

نزدیک به یک هفته است که در شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام خبری همراه با چهار عکس از مراسم تشییع جنازه زنده یاد «مرتضی پاشایی» با منابع مختلف و تیتر «دزدیده شدن جسد مرتضی پاشایی» دست به دست می شود و مورد بحث قرار می گیرد که در کنار مستهزء بودن، این حقیقت را بر ملا می کند که شایعات با چه سرعتی در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند!

دزدیدن جسد مرتضی پاشایی

دزدیدن جسد مرتضی پاشایی

مهدی کرد، مدیربرنامه های «مرتضی پاشایی» ضمن گفتگوی اختصاصی با تک نواز، این شایعه را تکذیب کرد و آن را بی معنی خواند و توضیح داد: «کمی توجه و دقت نشان می دهد که این عکس ها مربوط به روز خاکسپاری هستند. متاسفانه شایعه سازان عکس های مربوط به خاکسپاری را طوری کنار هم قرار داده اند که گویا مزار بار دیگر باز شده است و مردم نیز به تماشای این اتفاق جمع شده اند! و حتی در انتخاب سنگ قبر نیز دقت لازم را به خرج نداده اند! در ضمن ما هر هفته به بهشت زهرا می رویم و اگر چنین اتفاقی افتاده بود مطمئن باشید پیشتر از همه اطلاع رسانی می کردیم».

وی ادامه داد: «زمان خاکسپاری مرتضی بسیاری بر ما تاختند که تابوت خالی را به مردم نشان داده ایم و روز قبل، وی را به خاک سپرده بودیم و حالا شاید این شایعه که قضیه را برعکس نشان داده است و همگی عکس ها مربوط به خاکسپاری هستند، این حقیقت را برملا می کند که ما در آن زمان در نهایت صداقت با مخاطبین و دوستداران مرتضی برخورد کردیم».

مهدی کرد افزود: «واقعا نمی دانم شایعه سازان از انتشار اخباری تا این اندازه سخیف و بدون پشتوانه تفکر، چه نفعی می برند. با کمی اندیشه به این نتیجه می رسیم که پس از دو سال آیا کسانی هستند که از دزدیدن جسد مرتضی آن هم از قطعه هنرمندان در بهشت زهرا که دارای قوانین و قواعد است، منفعت ببرند و یا چنین چیزی چطور ممکن شده است! بجز کسانی که می خواهند با توسل به چنین شایعاتی درصد بازدید از صفحات اجتماعی خود را بالا ببرند و جذب مخاطب کنند».

ایشان در پایان صحبت هایش اضافه کرد: «از طرفداران مرتضی عزیز انتظار می رود در مقابل چنین رفتارهای ناشایستی نهایت تدبیر را به خرج دهند و با عدم انتشار چنین اخباری، شایعه سازان را در دامن زدن به آن ناکام بگذارند».

گفتنی ست، «مرتضی پاشایی»، جوان ماندگار موسیقی پاپ، ۲۵ آبان سال ۹۳، در میان پاییز و اشک و غم، پس از وداعی به یاد ماندنی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برای همیشه آرام گرفت.

2 دیدگاه

  1. خدا ازتون نگذزه لعنتیا ولی خدا رو شکر عشقمو ندزدیدن وگر نه زود تر از همه می مردم

  2. خدالعنتتون کنه که پس ازیکسال ونیم ازفوت این بنده خداهنوزدست ازسرش برنداشته اید ازخداشرم کنید واینقدراین خانواده راعذاب ندهید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*