خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » شایعه تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله
شایعه تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله

شایعه تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله

شایعه تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله خبر تجاوز 25 مرد افغانی به دختر 16 ساله ایرانی در یزد تکذیب شد

در بازار داغ شایعات این بار برای بر هم زدن ارتباطات بین مردم ایران و افغانستان خبری مبنی بر تجاوز 25 مرد افغانی به دختر یزدی در ایران منتشر شد که این خبر تکذیب شد .

در حالی که در شبکه های اجتماعی خبر تجاوز به دختر ایرانی 16 ساله توسط 25 افغانی در یزد دست به دست میشود این خبر توسط استانداری یزد تکذیب شد .

این عکس جهت تصویر شاخص به کار رفته و مربوط به این مطلب نمی باشد .

تجاوز افغانی ها به دختر یزدی

تجاوز افغانی ها به دختر یزدی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر تجاوز تعدادی از اتباع خارجی به دختری در یزد کذب محض است.
 
محمد علی طالبی در گفت و گو با ایرنا، افزود: انتشار خبری در سایت ها و بویژه شبکه های مختلف اجتماعی در ارتباط با تجاوز اتباع خارجه به دختر 16ساله، کذب است و به نظر می رسد این خبر با هدف منتشر می شود.
 
وی با اشاره به اینکه سال گذشته نیز چنین خبری درست در هفته وحدت منتشر شده بود ، اظهار داشت: هیچگونه موردی در این رابطه رخ نداده و این خبر از اساس کذب است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: هدف از نشر این خبر کذب در شبکه های اجتماعی چیزی جز تشویش اذهان عمومی و ایجاد تفرقه بین جامعه و اتباع خارجی نیست و همه اقشار مختلف باید مواظب باشند تا وسیله ای برای نشر و گسترش این خبر دروغ نباشند.
 
طالبی اظهار داشت: از شهروندان یزدی و هموطنان سراسر کشور درخواست داریم به اخباری که از منابع غیررسمی اعلام می شود توجه نکرده و از باز ارسال و دامن زدن به این گونه شایعات که سبب برهم زدن آرامش عمومی می شود خودداری نمایند.
 
در سال گذشته و همچنین اخیرا خبری در سایت ها و شبکه های مختلف اجتماعی مبنی بر تجاوز اتباع خارجه به دختر 16ساله در بلوار استقلال یزد،منتشر شده و با تحریک احساسات ملی و قومی از مخاطبان می خواهد برای بازنشر این خبر دروغ تلاش کنند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

 1. با این خبرا چه آزار و اذیتای که افغانا نمیکشن.اینقد راحت نمیشه گذشت ازش

 2. دیوار کوتاه تر از افغانی مگه پیدا میشه

 3. حالا افغانی یا ایرانی.فرقی نمیکنه.مهم اینه که این دختر کاملا ایرانی بوده و در حال ازار و اذیت هست.فیلم که کذب نیست دیگه

  • با سلام و احترام
   کلا خبر تجاوز کذب هست .
   اگر منظورتتون عکس هست این عکس برای تصویر شاخص مطلب قرار داده شده و مربوط به مطلب نیست .

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter