خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » شایعه تجاوز به دو دختر گچسارانی و قتل دختران در گچساران
شایعه تجاوز به دو دختر گچسارانی و قتل دختران در گچساران

شایعه تجاوز به دو دختر گچسارانی و قتل دختران در گچساران

شایعه تجاوز به دو دختر گچسارانی و قتل دختران در گچساران تکذیب شایعه تجاوز یک پسر به دختران گچسارانی و قتل دو دختر در گچساران

اخبار شایعات که این روزها معظلی در ایران شده است از ستارگان و هنرمندان و بازیکنان گرفته تا مردم عادی حاشیه سازی میکند و تشویش و اضطراب را به همراه خود دارد .

شاید خبر تجاوز به دو دختر گچسارانی در گچساران و قتل دختران توسط یک پسر با سلاح گرم را در شبکه های مجازی یا نرم افزار های ارتباطی خوانده اید که یک پسر با سلاح گرم به دختران گچسارانی تجاوز کرده و آنها را به قتل رسانده است .

تجاوز به دختران گچساران

تجاوز به دختران گچساران

خبر تجاوز به دختران گچسارانی توسط فرمانده نیروی انتظامی گچساران تکذیب شد .

فرمانده نیروی انتظامی گچساران در ادامه اعلام کرد: متأسفانه بعضی افراد نیز با دریافت این خبرهای کذب بدون اطلاع از اصل ماجرا اقدام به انتشار آن از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌کنند که این مسئله سبب تشویش اذعان عمومی و امنیت روانی جامعه می‌شود.

پس از انتشار شایعه دو دختر نوجوان گچسارانی با  اسلحه گرم در فضای مجازی فرمانده انتظامی گچساران این شایعه را رد کرد و در تماس تلفنی اظهار داشت:خبر فوق کذب محض است و این شایعه بی اساس در فضای مجازی منتشر شده است که پلیس به دنبال شایعه سازان خواهد بوذ و با شایعه سازان به شدت برخورد خواهد کرد.

علی کرم بازیان با اشاره به جزییات شایعه منتشر شده در شبکه های مجازی اشاره کر د و ادامه داد:بر اساس شایعه منتشر شده در فضای مجازی  به ان شکل تشریح شده بود که یک پسر دو دختر نوجوان را پس از تجاوز با اسلحه گرم به قتل سانده است و همچنین سه نفر زخمی و به یکی از بیمارستان های شهر گچساران منتقل شدند که همه این ها کذب محض است.

فرمانده نیروی انتظامی گچساران در ادامه اعلام کرد:متأسفانه بعضی افراد نیز با دریافت این خبرهای کذب بدون اطلاع از اصل ماجرا اقدام به انتشار آن از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌کنند که این مسئله سبب تشویش اذعان عمومی و امنیت روانی جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه با شایعه‌سازان اینگونه اخبار کذب و مسئله‌ساز برخورد جدی می‌شود، گفت: نیروی انتظامی گچساران با توجه به اهمیت امنیت روانی جامعه و برقراری نظم و امنیت با افراد متخلف در فضای مجازی به ویژه شایعه‌پردازان به شدت برخورد می‌کند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter