خانه » عکس » عکس ورزشی » شادی گل دختران ایرانی در فوتبال بانوان برای 55 گل صفورا جعفری + عکس

شادی گل دختران ایرانی در فوتبال بانوان برای 55 گل صفورا جعفری + عکس

شادی گل دختران ایرانی در فوتبال بانوان برای 55 گل صفورا جعفری شادی گل جالب توجه دختران بازیکن فوتبال بانوان برای 55 امین گل صفورا جعفری .

لیگ برتر فوتبال بانوان ایران با صحنه ها و اتفاقات جذاب تر از لیگ برتر فوتبال مردان ایران در حال برگزاریاست .

دختران ایرانی فوتبالیست

فوتبال دختران ایران

دختران ایرانی فوتبالیست با شادی گل منحصر به فرد خود توانستند لیگ برتر فوتبال بانوان را در رسانه ها به نمایش بگذارند .

دختران بازیکن تیم آینده سازان نجف آباد در حرکتی جالب پس از گلزنی بازیکن تیم خود با یک شادی گل فوق العاده جالب و طراحی شده همه را شگفت زده کردند .

دختران نسبت به پسران از ایده ها و طراحی های جذاب تری نسبت در کارهایشان استفاده میکنند و این ایده ها در فوتبال بانوان ایران نیز دیده شد .

صفورا جعفری بازیکن تیم آینده سازان نجف آباد برای زدن گل 55 ام خود که با شماره پیراهن وی یکی بود طراحی جالبی با هم تیمی های خود انجام داد .

صفورا جعفری هافبک آینده سازان نجف آباد در بازی هفته اخیر لیگ برتر فوتبال بانوان که با قشقایی شیراز انجام شد پنجاه و پنجمین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند. جالب اینجاست که شماره پیراهن او هم 55 است.

صفورا جعفری

شادی گل دختران ایرانی

پس از گل صفورا جعفری وی پشت به دوربین ایستاده و شماره 55 خود را نمایش میداد که از شماره پیراهنش به میزان تعداد گلش پرده برمیداشت .

دختران هم تیمی صفورا جعفری نیز ایده جالبی داده و دو تن با پوشیدن پیراهن با شماره 55 در جلوی آن که با بالا زدن پیراهنشان 55 دیده میشد و همچنین دختر دیگری که با نشان دادن دو دست خود به نشانه 55 در شادی گل صفورا جعفری شرکت کردند .

این ایده خلاقانه دختران فوتبالیست ایرانی تا به حال در فوتبال مردان هم دیده نشده بود که از ایده پردازی جالب این دختران پرده برمیداشت .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*