خانه » اخبار ستارگان » همکاری شادمهر عقیلی و علی لهراسبی موجب ممنوع الکاری خواننده + عکس

همکاری شادمهر عقیلی و علی لهراسبی موجب ممنوع الکاری خواننده + عکس

همکاری شادمهر عقیلی و علی لهراسبی موجب ممنوع الکاری خواننده خواننده ایران علی لهراسبی از ممنوع الکاری بخاطر همکاری با شادمهر عقیلی گفت

علی لهراسبی خواننده خوب کشورمان در مصاحبه ای به درد و دل و پرداختن به موضوعاتی پیرامون دنیای خوانندگی پرداخت که در صحبت هایش از همکاری با شادمهر عقیلی و ممنوع الکاری بخاطر همکاری با شادمهر عقیلی گفت .

ممنوع الکاری علی لهراسبی همکاری با شادمهر عقیلی

ممنوع الکاری علی لهراسبی همکاری با شادمهر عقیلی

همکاری علی لهراسبی و شادمهر عقیلی دلیلی بوده که به گفته علی لهراسبی بهانه ای دست برخی خوانندگان داده که با استفاده از آن به وی ضربه بزنند و باعث ممنوع الکار شدن علی لهراسبی بشوند .

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، مهمان پنجمین قسمت از برنامه «سلفی» بود که از شبکه اینترنتی «آیو» پخش می‌شود.

او در بخشی از این برنامه درباره خواننده‌هایی که در خلوت صدایشان را گوش می‌دهد به علی میرمیرانی گفت: «سفر کردم که از یادم نری» را با خودم زمزمه می‌کنم.

او در ادامه به مسئله‌ای که خواننده های شجاع توانایی بازگو کردنش را دارند هم اشاره کرد و توضیح داد: «همه خوانندگان به‌ویژه آنها که شجاعتشان را داشته باشند خواهند گفت مواقعی هست که از صدا خودشان خسته می شوند.

ممنوع الکاری علی لهراسبی همکاری با شادمهر عقیلی

ممنوع الکاری علی لهراسبی همکاری با شادمهر عقیلی

هرکسی در خلوت خودش، به صدای خواننده هایی علاقه دارد که با آن ها زندگی کرده است. به اعتقاد من همه خواننده ها به خاطر علاقه به صدای خواننده ای دیگر وارد این حوزه شده اند.»

لهراسبی در بخشی از برنامه «سلفی» در واکنش به سخن مجری که از او خواسته بود بزرگ ترین آرزویش را بگوید اما کاش آرزویش دو میلیونی شدن فالورهایش نباشد، گفت: «ما هر موقع فرق طرفدار و فالوور را متوجه شدیم همه چیز حل می شود.

من خیلی خوشحالم همان ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفری که پیج من را دنبال می کنند طرفداران واقعی من هستند. از بین ۸۰۰ کامنتی که می گذارند بیش از ۷۰۰ تای آن پیام های مثبت است و نفی کننده آدم نیست.»

این خواننده که سابقه دوستی نزدیکی با مرحوم مرتضی پاشایی دارد در بخشی از پنجمین برنامه «سلفی» گفت: «مرتضی یک فرد استثنایی بود . مرگ مرتضی باعث شد بسیاری از طرفدارانش بشکنند.»

ممنوع الکاری علی لهراسبی همکاری با شادمهر عقیلی

ممنوع الکاری علی لهراسبی همکاری با شادمهر عقیلی

او در ادامه درباره واکنش برخی از طرفداران این خواننده که پس از مرگ او بسیاری از خواننده ها و هنرمندان را مورد هجمه قرار دادند هم توضیح داد: «اینکه طرفداراش بیایند و بگویند که تو چرا چنین حرفی زدی درست نیست. البته ما هم باید خودمان را مدیریت کنیم. در شرایطی که اتفاقی تا این حد تلخ افتاده است، دلیلی ندارد من نوعی که طرفدار علی لهراسبی نیستم در این مورد اظهار نظر کنم.»

لهراسبی در بخشی از برنامه به ممنوع الفعالیت شدنش بعد از همکاری با شادمهر عقیلی هم اشاره کرد و گفت: «من شادمهر را قبل از آنکه از ایران برود می شناختم. با با هم رفاقت داشتیم. اصلا باورم نمی شد همکاری با او باعث ممنوع الفعالیت شدنم شود. همان موقع یک سری از خواننده ها که هیچ وقت نخواستم اسمشان رو بشنوم ظاهرا برگه ای را به وزارت ارشاد داده بودند و اعلام کرده بودند من دست به چنین کاری زده ام.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*