خانه » اخبار ستارگان » سید جواد هاشمی : برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید نمیکنم + عکس
loading...

سید جواد هاشمی : برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید نمیکنم + عکس

سید جواد هاشمی : برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید نمیکنم سید جواد هاشمی در مورد مصاحبه اش در مورد گلشیفته فراهانی گفت برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید نمیکند .

سوءبرداشت از صحبت های یک بازیگر جنجال بزرگی را ایجاد کرد .

سید جواد هاشمی بازیگر محبوب ایران که چند روز پیش در مصاحبه ای در مورد رفتن گلشیفته فراهانی اظهار نظری کرده بود سوءبرداشت مردم در مورد اینکه برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید کرده است را رد کرد .

سید جواد هاشمی : برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید نمیکنم

سید جواد هاشمی

جواد هاشمی که در مصاحبه ای در مورد گلشیفته فراهانی صحبت هایی را زده بود برای رفع سوءبرداشت از جملاتش عذرخواهی کرد .

جواد هاشمی در مورد گلشیفته فراهانی گفت که عده ای از وی خواستند تا از گلشیفته فراهانی که در فیلم های مستهجن آمریکایی بازی میکند انتقاد کند و وی سر باز زده است و مخالفت کرده است .

سید جواد هاشمی در ادامه گفت که تصمیم گلشیفته فراهانی برای خروج از ایران و بازی در فیلم های هالیوود به خود وی مربوط است و همانطور که تصمیم الهام چرخنده محترم است تصمیم گلشیفه فراهانی محترم است .

جواد هاشمی در ادامه صحبت هایش گفت که اگر من متولی نظام جهوری اسلامی ایران بودم در صورت درخواست گلشیفته برای بازگشت موافقت میکردم و در پاسخ به سوال مجری در مورد اینکه حتی بازیگران زن که به جن رفته اند هم میتوانند بازگردند هم گفت چرا برنگردند .

سید جواد هاشمی : برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید نمیکنم

گلشیفته فراهانی

همین صحبت ها کافی بود تا رسانه ها و افکار برخی از مردم به سمت اینکه سید جواد هاشمی از برهنگی گلشیفته فراهانی دفاع میکند برود و از وی انتقاد های فراوانی کنند .

سید جواد هاشمی در مصاحبه جدید خود از مردم ایران عذرخواهی کرد و گفت که به هیچوجه از برهنگی گلشیفه فراهانی حمایت نمیکند و منظورش مهربان بودن با هم بوده است .

برهنگی گلشیفته فراهانی به هیچوجه مورد تایید سید جواد هاشمی نبوده و وی نه تنها برهنه شدن گلشیفته فراهانی بلکه برهنگی هر زنی در هر کجای دنیا را تایید نمیکند .

سید جواد هاشمی : برهنگی گلشیفته فراهانی را تایید نمیکنم

سید جواد هاشمی

سید جواد هاشمی در یادداشتی نوشت :

به نام حق

و سلام بر دلهای بیدار

انگار مصاحبه ام در تی وی پلاس گروهی از دوستان و خیرخواهان و هموطنانم را آزرده است و گویی خودم مقصرم، چون واضح موضع گیری نکردم؛ هرچند هرگز نگفتم برهنگی فلان خانوم،محترم مورد تایید من است

اما ظاهرا برداشت‌ گروهی اینگونه بوده است، با صراحت اعلام میکنم : افعال و اعمال آن خانوم هرگز مورد تایید بنده نبوده و نیست.

فقط دوست دارم همدیگر را دوست بداریم و باهم نجنگیم؛ زود قضاوت نکنیم و به هم ناسزا نگوییم و آبروی هم را حفظ کنیم که این خواسته ی خدای مهربان و اسلام عزیز است؛از هر آنکه کلامم اورا آزرده کرده «عذر می خواهم»

سیدجواد هاشمی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*