سکته قلبی پژمان بازغی و فوت پژمان بازغی !!! + عکس

سکته قلبی پژمان بازغی و فوت پژمان بازغی شایعه مرگ پژمان بازغی بر اثر سکته قلبی توسط پژمان بازغی و مدیر برنامه هایش تکذیب شد

افت فشار پژمان بازغی در بازی تیم هنرمندان در جام ستاره ها بهانه خوبی دست شایعه سازان داد تا با استفاده از این خبر با انتشار شایعه ای مبنی بر سکته قلبی پژمان بازغی و در پی آن فوت پژمان بازغی را منتشر کرده تا برای جذب عضو کانال های خود اقدامی کرده باشند .

سکته قلبی پژمان بازغی و فوت پژمان بازغی

پژمان بازغی

اما خبر فوت پژمان بازغی بسیار نتوانست خود را نشان دهد و پس از چند ساعتی هم پژمان بازغی و هم امیر ماکو مدیر برنامه پژمان بازغی ، مرگ پژمان بازغی بر اثر سکته قلبی را شایعه و این شایعه را تکذیب نمودند .

متاسفانه در شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرام خبری مبنی بر درگذشت پژمان بازغی بازیگر خوب کشورمان در حال پخش است امروز پژمان بازغی فیلمی از خود منتشر کرد و امیر ماکو مدیر برنامه های پژمان بازغی ضمن تکذیب خبر سکته قلبی پژمان بازغی گفت: خوشبختانه در حال حاضر حال او خوب است و مشکل حادی ندارد. مدیر برنامه های پژمان بازغی تصریح کرد: خبر سکته قلبی این بازیگر کشورمان، شایعه ای بیش نیست.

سکته قلبی پژمان بازغی و فوت پژمان بازغی

پژمان بازغی

  مستانه مهاجر (همسر پژمان بازغی) دیروز در صفحه اینستاگرام خود از افت فشار بازغی در جریان مسابقه جام ستاره ها خبر داده بود. وی در این پیام اظهار داشت که با رسیدگی فوری تیم پزشکی، بازغی تحت مراقبت قرار گرفته و بهبود نسبی یافته است .

سکته قلبی پژمان بازغی و فوت پژمان بازغی

فوت پژمان بازغی

مستانه مهاجر با انتشار عکس بالا نوشت :

 با سلام و روز بخیر خدمت شما عزیزان،لازم به ذکر است که پژمان بازغی عزیز دیشب در جریان مسابقات فوتبال جام ستاره ها در زمین بازی و در جریان مسابقه دچار افت فشارشدید شده که با رسیدگی فوری تیم پزشکی تحت مراقبت و رسیدگی قرار گرفته ، بهبودی نسبی یافته و تحت نظارت تیم پزشکی است،انرژی خوب شما، باعث دلگرمی ماستاخبار تکمیلی از همین طریق به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

سکته قلبی پژمان بازغی و فوت پژمان بازغی

فوت پژمان بازغی

همسر پژمان بازغی در پیام دیگری با انتشار عکس بالا نوشت :

با سلام و روزبخیر به همه،ممنونم از اینکه بفکر پژمان هستین و جویای احوالش،اندرحکایات این فضای مجازی که راجع به هر موضوعی ولو اینکه خودت هم درمرکز اتفاق باشی اخباری میشنوی که تعجب میکنی،بهرحال پژمان با انتشار حال خودش در صفحه شخصیش برای شما عزیزان پیغام فرستاد،ومهربانی شما را پاسخ داد از انجایی که ممنوع الملاقات بود اخبار ضد و نقیض توسط پرسنل غیر تخصصی بیمارستان به دوستان داده میشدکه باعث سوتفاهمی از طرف برخی که سعی بر احساس همدردی داشتند پیش امد،اولا ممنونم که شما لطف دارید و جویای احوال هستید،ثانیا پژمان دچار عارضه قلبی شده که بزودی رفع خواهد شد وبزودی باز خواهد گشت .


 

 

پژمان بازغی امروز در صفحه شخصی خودش با انتشار فیلم بالا خبر سلامتی خود را تایید کرد : و خداوند منان ارحم الراحمین است ایرانیان عزیزم من سالم و سلامت چند روزی در خدمت تیم پزشکان محترم خواهم بود هرچند دوری از شما سخت است اما فشار کاری زیاد باعث این استراحت اجباری شد دوستتان دارم امیدوارم مثل همیشه کنار من باشید .

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان