خانه » اخبار ستارگان » سوراخ سوراخ شدن پرسپولیس آرزوی آزاده نامداری + واکنش اینستاگرامی مجری زن

سوراخ سوراخ شدن پرسپولیس آرزوی آزاده نامداری + واکنش اینستاگرامی مجری زن

سوراخ سوراخ شدن پرسپولیس آرزوی آزاده نامداری اظهارنظر جالب آزاده نامداری مجری زن استقلالی در مورد پرسپولیس و آرزوی سوراخ سوراخ شدن مقابل هر تیم .

یکی از مجریان پرحاشیه در سال های اخیر بی شک آزاده نامداری مجری زن ایرانی است .

آزاده نامداری که هر از چند گاهی با حاشیه ای جدید تیتر اخبار ستارگان میشود این بار با اظهارنظر جالب در مورد تیم پرسپولیس تهران جنجالی شد .

نظر آزاده نامداری در مورد پرسپولیس تهران در برنامه ای که میزبان کاوه سماک باشی پرسپولیسی بود به کام پرسپولیسی ها خوش نیامد و بهتر است بگوییم به طرفداران پرسپولیس برخورده است .

نظر آزاده نامداری در مورد پرسپولیس

در زمانی که تیم پرسپولیس در فینال آسیا باید به دیدار با تیم ژاپنی برود و همه ایران باید از این تیم حمایت کنند اظهار نظر آزاده نامداری مبنی بر آرزوی سوراخ سوراخ شدن تیم پرسپولیس مقابل هر تیمی خشم هواداران را به همراه داشته است .

آزاده نامداری مجری تلویزیون در گفتگو با کاوه سماک باشی بازیگر سینما و تلویزیون اظهارنظر عجیبی درباره تیم پرسپولیس مطرح کرد.

آزاده نامداری که در یک برنامه میزبان کاوه سماک باشی بازیگر جوان سینماوتلویزیون بود، درباره طرفداری‌اش از استقلال سخن گفت.

در بخشی از این گفت وگو، زمانیکه کاوه سماک باشی گفت: «پرسپولیسی دو آتیشه هستم ولی همواره دوست دارم که دو تیم استقلال و پرسپولیس باهم موفق باشند.»

او در اظهارنظر بُهت آوری گفت: آرزو می کنم پرسپولیس با هر تیمی بازی داشته باشه سوراخ سوراخ بشه!

این اظهارات جنجالی آزاده نامداری با واکنش منفی کاربران فضای مجازی فازغ از اینکه طرفدار کدام تیم استقلال یا پرسپولیس هستند مواجه شده است.

عذرخواهی آزاده نامداری از طرفداران پرسپولیس

آزاده نامداری پس از واکنش ها با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از طرفداران پرسپولیس دلجویی کرد .

آزاده نامداری با انتشار عکس بالا نوشت :

#طرفداران_پرسپولیس
#ارتش_سرخ
#ارتش_سرخ_آسیا.
لطفا لذت فوتبالو به کینه ودشمنی بدل نکنیم،قهرمانیتون پیشاپیش مبارکمون باشه🌷🌷🇮🇷

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*