خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » ورزشی » سوتی شبکه من و تو
سوتی شبکه من و تو

سوتی شبکه من و تو

سوتی شبکه من و تو

شبکه من و تو، ساعت ها پس از قهرمانی حسن یزدانی متوجه این اتفاق شد و برای اینکه از موج تبریک‌ها جا نمانده باشد با انتشار پیامی در صفحه توئیتر این قهرمانی را تبریک گفت.

سوتی شبکه من و تو

شب گذشته حسن یزدانی نماینده وزن 86 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی پاریس با نمایشی مقتدرانه تا نیمه نهایی همه رقبایش را قبل از پایان وقت 6 دقیقه و با 10 امتیاز اختلاف (ضربه فنی) شکست داد.

یزدانی در مرحله نیمه نهایی در یک کشتی درگیرانه حریف روس خود را اسیر مبارزه سریع و فنی خود کرد و 4 بر 0 به پیروزی رسید و راهی بازی نهایی شد.

دلاورمرد مازندارانی کشتی کشورمان در بازی نهایی نیز قبل از پایان وقت 3 دقیقه اول با نتیجه 10 بر صفر حریف اهل اسکواکی را شکست داد و همه را حیرت زده کرد.

پس از این قهرمانی مقتدرانه حسن یزدانی، هنرمندان، سیاسیون، ورزشکاران و حتی سازمان و افراد غیر ایرانی نیز به تمجدید از این دلاور پرداختند. در این میان، شبکه من و تو، ساعت ها پس از قهرمانی حسن یزدانی متوجه این اتفاق شد و برای اینکه از موج تبریک‌ها جا نمانده باشد با انتشار پیامی در صفحه توئیتر این قهرمانی را تبریک گفت. نکته قابل توجه این است که شبکه من و تو هنوز چهره حسن یزدانی را هم نمی‌شناسد و تصویری از یدالله محبی را به همراه پیام تبریک خود منتشر کرد.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است