خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » سریال » سوتی به سبک فیلم گذر از رنج ها
سوتی به سبک فیلم گذر از رنج ها

سوتی به سبک فیلم گذر از رنج ها

سوتی به سبک فیلم گذر از رنج ها گاف های جالب و غیر قابل باور از سریال گذر از رنج ها که اخیرا پخش آن به پایان رسید

 

گاف فیلم گذر از رنج ها

اخیراً در گزارشی به حرکت جالب سازندگان گذر از رنج ها پرداختیم که برای بخشی از داستان به تناسب مقطع روایت، میدان آزادی تهران را با تهیه اتومبیل‌های قدیمی و بستن موقت دو خروجی به ظاهر سه دهه پیش آن در آورده بودند. این اقدام که تقریباً در طول سال‌های اخیر در سینما و تلویزیون ما سابقه نداشته، البته کاستی هایی نیز داشت و از جمله آنها رویت پرچم جمهوری اسلامی به جای شیر و خورشید و نیز عیان بودن تغییرات مشهود فضای سبز میدان آزادی بود.

به گزارش اولی ها مواردی که از سوی تماشاگران نیز به آنها پرداخته شد. همچنین اخیراً عدم رعایت راکورد پای گچ گرفته یکی از کاراکترها با بازی آزیتا ترکاشوند که در تصاویر سایت‌های اینترنتی افشا شده بود، دستمایه شوخی‌هایی قرار گرفت. دیگر گاف عجیب سازندگان سریال، در قسمت اخیر آن صورت گرفت که شنبه شب گذشته روی آنتن رفت. در این بخش که قصه به زمان پس از انقلاب اسلامی رسیده، ایام نوروز است و کاراکترها در انتظار شنیدن صدای توپ تحویل سال هستند. گاف عجیب سریال هم دقیقاً همین جا رقم خورد که برای دعای تحویل سال، از صدای محمد اصفهانی بهره گرفته شده بود.

این دعا را محمد اصفهانی نخستین بار در نوروز 88 در تلویزیون اجرا کرد و زمان ضبط آن به چند سال پیش بیشتر بر نمی‌گردد. ضمن آنکه محمد اصفهانی متولد سال 1345 است و در مقطع روایت قصه کمتر از 20 سال سن داشته و بد نیست بدانید اولین بار در سال 73 با خواندن ترانه تیتراژ سریال «آوای فاخته» (بهمن زرین‌پور) که در شبکه یک سیما پخش شد، به صورت جدی وارد عرصه موسیقی شد. این سریال به کارگردانی فریدون حسن‌پور از شبکه یک در حال پخش است.

 

بانی فیلم

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter