آرایش صورت سلامت پوست
آموزش انواع غذاها آموزش شیرینی پزی غذاهای رژیمی
آهنگ پیشواز ایرانسل آهنگ پیشواز رایتل آهنگ پیشواز همراه اول
اخبار بین المللی اخبار پزشکی اخبار تکنولوژی اخبار جامعه اخبار حوادث اخبار سیاسی اخبار فرهنگی و هنری اخبار گوناگون اخبار ورزشی تیتر روزنامه
اس ام اس خنده دار اس ام اس عاشقانه اس ام اس مناسبتي
مهارت های زندگی
بازیگران بزرگان و مشاهیر خوانندگان ورزشکاران
روانشناسی
ترول خنده دار
مد و مدگرایی
روانشناسی کودکان مشاوره خانواده
بارداری و زایمان دانستنی های جنسی
دنیای بازیگران
اخبار پزشکی
سوپر استارها عکس اجتماعی عکس بازیگران عکس حوادث عکس حیوانات عکس خوانندگان عکس طنز عکس عاشقانه عکس ورزشی
اخبار علمی گزارش های علمی
فال روزانه
اخبار فرهنگی و هنری دانلود آهنگ جدید سریال شعر و ترانه فیلم
اخبار ورزشی
کلیپ اجتماعی کلیپ حوادث کلیپ حیوانات کلیپ خنده دار کلیپ سرگرمی کلیپ عاشقانه کلیپ هنرمندان

سوتی به سبک شبکه سی ان ان

سوتی به سبک شبکه سی ان ان در داعشی خواندن ولادیمیر پوتین که این شبکه مجبور به عذرخواهی کرد

 شبکه سی ان ان

به گزارش اولی ها سی ان ان که بعنوان یکی از بزرگترین منابع رسانه ای دنیا به شمار می آید بدنبال گاف بزرگی که داد ، از رییس جمهوری روسیه معذرت خواهی کرد.

شبکه ” سی ان ان ” بدلیل پخش تصویر ولادیمیر پوتین ، رییس جمهوری روسیه بعنوان یکی از تروریست های تکفیری _ بعثی در عراق از وی معذرت خواهی کرد . این شبکه که به اصطلاح یکی از منابع رسانه ای اصلی دنیا به شمار می آید روز جمعه هنگام پخش گزارش مربوط به معرفی یکی از تروریست های داعشی با عنوان “جان جهادی کیست؟” به اشتباه تصویری از پوتین را پخش کرد.

بر اساس این گزارش پخش شده در سی ان ان ، ماکس فاستر از اعضای دفتر لندن این شبکه بین المللی تصمیم داشت جوانی را برای شناسایی توسط مردم معرفی کند که ادعا شده از اعضای داعش بوده و تعدادی از گروگان هایی این گروهک تروریستی را نیز وی به روش های مختلف و خشونت آمیز اعدام کرده است .

به نظر می رسد “سی ان ان ” خود هویت این تروریست را شناسایی و اعلام کرد چرا که هنگام صحبت های مجری تصویر ولادیمیر پوتین بعنوان تروریست داعشی به نمایش درآمد.

آیا این شبکه آمریکایی واقعا تصور می کند پوتین همان ” جان جهادی ” است ؟! در هر حال در بخش دیگری از این گزارش ، در دقیقه چهارم آن یکی از داعشی ها در حالی که لباس مشکی بر تن داشته ، چهره خود را نیز پوشانده و چاقویی نیز در دست دارد نشان داده می شود و بلافاصله تصویر پوتین ( بعنوان هویت واقعی آن تروریست ) به نمایش در می آید.

 

باشگاه خبرنگاران