خانه » اخبار » حوادث » سواستفاده پسر از عکس دختران نوجوان در فارس

سواستفاده پسر از عکس دختران نوجوان در فارس

سواستفاده پسر از عکس دختران نوجوان در فارس پسر جوان با فریب دختران نوجوان عکس دختر را گرفته و با فتوشاپ برهنه کرده و با تهدید دختران را به رابطه جنسی میکشاند

آگاهی دختران ایرانی از مسائل جامعه و گرگ هایی که در کمینند تا عفت و پاکی آنها را بهانه ای قرار داده تا به خواسته های جنسی خود برسند یکی از وظایف مهم پدران و مادران ایرانی و جامعه است .

عدم آگاهی باعث ایجاد اتفاقاتی چون این پسر جوان که با سواستفاده از دختران کم سن و سال از آنها عکس گرفته و با فتوشاپ عکس های دختران را به عکس های مستهجن تبدیل کرده و با تهدید انتشار عکس های مستهجن ساختگی ، دختران را به رابطه جنسی مجبور میکرده است میگردد .

سواستفاده از دختر

دوستی خیابانی

سرهنگ سیدموسی حسینی گفت: شاکی این پرونده چند خانواده دختران نوجوان هستند که با مراجعه به پلیس فتا و ارائه مرجوعه قضایی مدعی شده اند عکس‌های فرزندشان در فضای مجازی انتشار یافته که با توجه به حساسیت موضوع، پرونده بلافاصله در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

 

 وی ادامه داد: با تشکیل پرونده در پلیس فتا، مأموران اقدامات فنی خود را جهت شناسایی متهم آغاز کردند که بلافاصله پس از شناسایی آدرس و مشخصات متهم، با کسب حکم قضایی وی را دستگیر کردند و به پلیس فتا انتقال دادند.

 

رئیس پلیس فتای استان فارس گفت: متهم در ساعات ابتدایی دستگیری خود مدعی می شود که از موضوع بی‌خبر است و اشتباهی صورت گرفته که پس از رؤیت مستندات و ادله دیجیتال به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و داستان را اینگونه تشریح می کند که همه روزه پس از تعطیلی دختران مدرسه ای و به بهانه‌های مختلف از جمله ازدواج، با این دختران کم سن و سال ارتباط برقرار کرده و از آنان می خواهد تا عکس‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی برای او بفرستند.

 

سرهنگ حسینی افزود: متهم بلافاصله پس از دریافت عکس‌ها و با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آن‌ها را با عکس‌های مستهجن در یک قالب قرار داده و پس از ارسال آن عکس برای آن دختران و تهدید، از آن‌ها تقاضاهای نامعقول و خلاف عفت می کرد که متهم بلافاصله پس از انتقال به دادگاه روانه زندان شد.

 

وی از خانواده‌ها درخواست کرد با ارتباط مثبت و مفید با فرزندان خود آنان را از عواقب دوستی‌ها و ارتباطات ناصحیح آگاه سازند و از ارسال عکس‌های شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی جداً خودداری کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*