خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » جنجال سه فوتبالیست معروف در رستوران زنان فاحشه تهران + عکس
جنجال سه فوتبالیست معروف در رستوران زنان فاحشه تهران + عکس

جنجال سه فوتبالیست معروف در رستوران زنان فاحشه تهران + عکس

جنجال سه فوتبالیست معروف در رستوران زنان فاحشه تهران جنجال حضور سه بازیکن فوتبال معروف در رستوران زنان فاحشه در فرحزاد تهران

رستوران زنان روسپی فرحزاد تهران

رستوران زنان روسپی فرحزاد تهران

رستوران زنان فاحشه تهران که در منطقه فرحزاد تهران بود توسط ماموران نیروی انتظامی شناسایی و مجوزش باطل شد در بازجویی ها از حضور سه بازیکن فوتبال در این رستوران دختران فاحشه فرحزاد تهران رونمایی شد .

این رستوران که پسران پولدار تهرانی برای اجاره میلیونی دختران روسپی و زنان روسپی به این مکان مراجعه مینمودند و با انتخاب دختران و زنان با پرداخت هزینه های گزاف آنها را اجاره میکردند توسط نیروی امنیتی ایران شناسایی و دستگیر شدند .

در بازجویی از بازداشت شدگان از حضور سه فوتبالیست معروف در این رستوران فرحزاد تهران رونمایی شد که جنجال جدیدی را در فوتبال ایران آغاز کرده است .

رستورانی در منطقه فرحزاد تهران پاتوق زنان خیابانی و بدکاره شده بود و بچه پولدارها با ماشین های آخرین مدل با مراجعه به این رستوران و گشتی در محوطه آن روسپی های چند میلیونی را انتخاب می کردند و با خود می بردند.

رستوران زنان روسپی فرحزاد تهران

رستوران زنان روسپی فرحزاد تهران

این رستوران مورد دار با حکم قضایی تعطیل و مجوزش باطل شد اما از آن جایی که به محل رفت و آمد زنان بدکاره تبدیل شده بود، گویا ماموران پرونده اش را به راحتی نبستند و شروع به بازجویی از مدیران و کارکنان این رستوران کردند.

حالا یک منبع موثق می گوید؛ در اعترافات کارکنان این رستوران که مدیران آن را هم مجاب به افشای حقیقت کرد، به نام سه ستاره فوتبال هم اشاره شده که به این محل رفت و آمد داشتند و حتی با برخی زنان بدکاره هم در ارتباط بودند. این فوتبالیست ها در ساعاتی از روز که محوطه رستوران خلوت بود، به این محیط مراجعه می کردند و یکی از آنها حتی متهم است به کمک به اسکان برخی روسپی های این پاتوق!

گویا پرونده همچنان باز است و به همین دلیل نمی توان اطلاعات دقیقی از تخلفات این فوتبالیست ها که نام شان در پرونده پاتوق زنان بدکاره قیمت بالا! آمده است، ارائه کرد. منتظر اطلاعات تکمیلی باشید. برابر با شنیده های ما، اگر جرم این بازیکنان اثبات شود، شانس ادامه حضورشان در فوتبال را از دست می دهند.

نکته : قابل به ذکر است که عکس های در مطلب مربوط به این مطلب نبوده و صرفا جهت عکس شاخص در مطلب قرار داده شده است .

راد نیوز


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter