خانه » فرهنگ و هنر » سه ستاره ویژه برنامه تحویل سال 95 شبکه سه با اجرای احسان علیخانی

سه ستاره ویژه برنامه تحویل سال 95 شبکه سه با اجرای احسان علیخانی

سه ستاره ویژه برنامه تحویل سال 95 شبکه سه با اجرای احسان علیخانی جزئیات برنامه سه ستاره ویژه برنامه تحویل سال 95 که با اجرای احسان علیخانی از شبکه سه پخش خواهد شد

همانند هر ساله در لحظات تحویل سال نو شبکه های تلویزیونی ایران با ویژه برنامه های خود به دیدار سال 95 خواهند رفت و احسان علیخانی در شبکه سه با ویژه برنامه سال نو خود به نام سه ستاره میهمان خانه های مردم عزیز ایران خواهد بود .

ویژه برنامه سال 95

ویژه برنامه تحویل سال 95

ویژه‌ برنامه تحویل سال احسان علیخانی که با عنوان «سه ستاره» شناخته می‌شود، امسال علیرغم سال‌های گذشته که به بررسی تولیدات شبکه سه محدود بود، قرار است منتخبان تمامی شبکه‌های تلویزیونی در سال ۹۴ را معرفی کند.

منتخبان «سه ستاره» در هشت بخش بهترین مجریان برنامه‌های تلویزیونی، بهترین برنامه‌های ورزشی، بهترین برنامه‌های تخصصی، بهترین گزارشگران، بهترین مجموعه‌های تلویزیونی، بهترین تیتراژها و بهترین بازیگران مرد و زن معرفی می‌شوند.

بر این اساس، تولیدات شبکه‌های مختلف سیما توسط گروه داوری بررسی خواهند شد و از هر بخش شش الی هفت نفر با انتخاب داوران به مرحله نهایی می‌رسند و قرار است به مدت هشت شب به یکی از بخش‌ها پرداخته شود. در انتها این منتخبان توسط مخاطبان و در نهایت سه منتخب از هر بخش انتخاب می‌شود.

بر اساس این گزارش، برنامه «سه ستاره» به مدت هشت شب پیش از عید و از هفته آینده به روی آنتن خواهد رفت و مرحله نهایی آن با حضور منتخبان در آستانه تحویل سال معرفی خواهد شد.

به نظر می‌رسد امسال علیرغم دوره‌های گذشته احسان علیخانی اجرای این برنامه را بر عهده بگیرد؛ البته او به عنوان تهیه‌کننده در برنامه «سه ستاره» مطرح است.

«سه ستاره» بخش جنبی دارد که در آن قرار است بهترین فیلم اکران شده و همچنین بهترین ورزشکار مرد و زن در سال ۹۴ انتخاب و معرفی شوند.

1 دیدگاه

  1. سلام خیلی خوشححالم که آقای علیخانی طرحی رو آماده کردن و میخان اجرا کنن.و امیدوارم این مجری جوان با اراده کار خودشونو با عشق برای مخاطبان ملیونی ماه عسل انجام بده..وامیدوارم روزی با آقای علیخانی حرف بزنم این یکی از آرزو های طلسم شده ی منه..

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*