خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » گالری عکس » بزرگان و مشاهیر » سنگ قبر علی حاتمی نماد بی توجهی + عکس
سنگ قبر علی حاتمی نماد بی توجهی + عکس

سنگ قبر علی حاتمی نماد بی توجهی + عکس

سنگ قبر علی حاتمی نماد بی توجهی عکس منتشر شده از سنگ قبر علی حاتمی که در بی توجهی کامل بسیار تاسف بار شده است .

در تمام دنیا توجه به بزرگان حتی پس از مرگ جزو افتخارات کشور به حساب می آید اما این روزها سنگ قبر علی حاتمی چیز دیگری را نشان میدهد .

سنگ قبر علی حاتمی نماد بی توجهی

علی حاتمی

علی حاتمی کارگردان و نویسنده تاریخی معروف که فیلم های بسیاری برای کشور عزیزمان ایران ساخته است این روزها سنگ قبر تاسف باری که حتی نامش هم در آن پیدا نیست را بر روی مزار خود مشاهده میکند .

سنگ قبر علی حاتمی از بی توجهی ها و کم لطفی های بسیاری پرده برمیدارد که شاید تنها علی حاتمی در این حال نباشد و قطعا ستارگان دیگر ایران نیز حالشان به همین شکل است .

آنچه می بینید تصویری از سنگ مزار علی حاتمی نویسنده و کارگردان بیتکرار ژانر تاریخی است؛ کارگردانی که همین دیروز ابراهیم حاتمی کیا از بی نظیر بودن او در گونه تاریخی سخن گفت.

سنگ قبر علی حاتمی نماد بی توجهی

سنگ قبر علی حاتمی

علی حاتمی متولد 23 مرداد ۱۳۲۳ در تهران استکه در ۱۵ آذر ۱۳۷۵ به دیار باقی شتافت .

علی حاتمی کارگردان ، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده سینما بود.

حاتمی در جایی متولد شد شبیه همان جایی که رضا خوشنویس در هزاردستان به مفتش آدرس می‌دهد؛ خیابان شاهپور، خیابان مختاری، کوچهٔ اردیبهشت. او دانش‌آموخته از دانشکده هنرهای دراماتیک است. علی حاتمی حداقل ۱۵ فیلم بلند سینمایی و مجموعهٔ تلویزیونی ساخته‌است.

اولین اثر سینمایی حاتمی در سال ۱۳۴۸ با عنوان حسن کچل ساخته شد و آخرین فیلم نیمه‌تمامش با نام جهان پهلوان تختی که یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های سینمایی او بعد از مجموعهٔ هزاردستان بود، به علت مرگ ناشی از بیماری سرطان نافرجام ماند. پس از مرگش نیز دو فیلم مبتنی بر هزاردستان با تدوین واروژ کریم‌مسیحی (به نام‌های کمیتهٔ مجازات و تهران روزگار نو) ساخته شد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter