خانه » اخبار » حوادث » سنگ شدن پسر 8 ساله بیماری عجیب پوستی + عکس
loading...

سنگ شدن پسر 8 ساله بیماری عجیب پوستی + عکس

سنگ شدن پسر 8 ساله بیماری عجیب پوستی پسر 8 ساله بنگلادشی دچار بیماری عجیبی شده است که کم کم بدنش تبدیل به سنگ میشود و مردم ، پسر را بخاطر سنگ شدن طرد کرده اند .

بیماری دردناک سنگ شدن بدن پسر 8 ساله بنگلادشی را از چشم مردم انداخته است .

سنگ شدن پسر 8 ساله بیماری عجیب پوستی + عکس

سنگ شدن پسر

بیماری سنگ شدن پوست که پسر بچه 8 ساله در بنگلادش به آن دچار شده است بیماری دردناک و عجیبی است که موجب شده تا هم خودش درد زیادی داشته باشد و هم مردم اطرافش وی را طرد کنند .

کودک هشت ساله بنگلادشی دچار بیماری نادری شده که به مرور زمان او را به سنگ تبدیل می‌کند.

این پسربچه که مهندی نام دارد از مدرسه رفتن و بازی با دوستانش محروم شده و مجبور است به علت بیماری نادر خود در خانه محبوس باشد.

مهندی به علت شرایط خاص بیماری خود به هر چیزی که دست بزند، درد بسیار بدی را باید تحمل کند، به همین دلیل سعی می‌کند از همه چیز دوری کند.

بیماری سخت پوستی وی باعث شده از سمت جامعه نیز طرد شود و مردم محل نیز از وی متنفر شده‌اند، به همین دلیل مادرش او را از تمام اجتماع دور نگه می‌دارد تا پسرش علاوه بر درد بیماری غصه رفتار مردم را نیز تحمل نکند.

سنگ شدن پسر 8 ساله بیماری عجیب پوستی + عکس

بیماری پوستی پسر

در حالی‎که صورت او طبیعی به نظر می‌آید اما پوست بدنش ضخیم و پوسته پوسته شده، انجام کارهای شخصی را برای او دشوار کرده و برای هر بار لباس پوشیدن مجبور است درد شدیدی را تحمل کند.

جهانآرا،‌ مادر مهندی می‌گوید: “از کوچکی بیماری او شروع شده و چندین سال است که مهندی را در خانه حبس کرده‌ام، مردم به او بد و بیراه می‌گویند و همه از او متنفر هستند. هیچ‌کس حاضر نیست کنار او غذا بخورد و مردم روستا مهندی را برای بیماری‌اش مقصر می‌دانند. حتی مادرشوهرم به دیدن او نمی‌آید، مهندی از درد گریه می‌کند و از رفتار ناشایست دیگران غصه می‌خورد. او تمام روز را از درد و تنفر دیگران گریه می‌کند”.

سنگ شدن پسر 8 ساله بیماری عجیب پوستی + عکس

بیماری پوستی پسر

او در ادامه صحبت‌هایش گفت:‌ “از دولت خواهش می‌کنم به داد ما برسد و برای پسرم کاری کند”.

مهندی در یکی از روستاهای بنگلادش به دنیا آمده و فرزند سوم خانواده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*