خانه » اخبار » اجتماعی » انتشار سند کنیایی بودن باراک اوباما توسط برادرش مالک اوباما با عکس

انتشار سند کنیایی بودن باراک اوباما توسط برادرش مالک اوباما با عکس

انتشار سند کنیایی بودن باراک اوباما توسط برادرش مالک اوباما ، مالک اوباما با انتشار سندی دوباره ادعا کرد که برادر ناتنی باراک اوباما است و باراک اوباما متولد کنیاست .

باراک اوباما پس از سپردن ریاست جمهوری به دونالد ترامپ هنوز مورد توجه رسانه هاست و باز هم برادر ناتنی باراک اوباما جنجال ساز شد .

مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا با انتشار سندی ادعا کرد که باراک در کشور کنیا به دنیا آمده است .

برادر ناتنی باراک اوباما در گذشته نیز جنجالی شده بود اما این بار انتشار سندی از کنیایی بودن باراک اوباما توسط مالک اوباما خبرساز شد .

مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما با سند ادعای کنیایی بودن باراک را کرد

مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما

به نقل از ایندیپندنت مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا بار دیگر ادعا کرد وی در کنیا متولد شده است.

مالک اوباما که از حامیان دو آتشه دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا است یک گواهی تولد که ادعا می‌کند معتبر و نشان‌دهنده مکان تولد باراک اوباما است را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد. در این گواهی قید شده است باراک اوباما متولد «مومباسا» دومین شهر پرجمعیت کنیا است.

مالک اوباما بارها ادعای متولد شدن برادرش در خارج از آمریکا را عنوان کرده است. رئیس‌جمهور سابق آمریکا از زمان برگزاری کمپین‌های انتخاباتی‌اش در سال 2004 تاکنون بارها در خصوص تاریخ و مکان تولدش مورد سوال قرار گرفته است. گروه‌های راستگرا مکرراً درباره مذهب، تاریخ و مکان تولد وی حدس و گمان‌هایی را مطرح کرده‌اند.

مالک اوباما برادر ناتنی باراک اوباما با سند ادعای کنیایی بودن باراک را کرد

سند تولد باراک اوباما در کنیا

دونالد ترامپ نیز در جریان کمپین انتخاباتی خود برای انتقاد از اوباما بارها در “آمریکایی بودن” وی ابراز تردید کرد. براساس ماده دوم قانون اساسی آمریکا تمام رؤسای جمهور این کشور باید در همین کشور متولد شده باشند..

اوباما در سال 2008 برای پایان دادن به شایعات مذکور گواهی تولد خود را منتشر کرد که براساس آن وی در هاوایی متولد شده است. زمانیکه از مالک خواسته شد درباره این گواهی تولد توضیح دهد وی 10 هزار دلار مطالبه کرد تا در این باره سخن بگوید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*