خانه » اخبار » اجتماعی » سلما هایک بازیگر زن مکزیکی رسوایی جدید دونالد ترامپ + عکس
loading...

سلما هایک بازیگر زن مکزیکی رسوایی جدید دونالد ترامپ + عکس

سلما هایک بازیگر زن مکزیکی رسوایی جدید دونالد ترامپ در موج رسوایی های دونالد ترامپ این بار سلما هایک Salma Hayek بازیگر زن مکزیکی وارد عمل شد .

اینگونه که پیداست دونالد ترامپ در زندگیش با تمام بازیگران زن در ارتباط بوده و به همه بازیگران زن پیشنهاد دوستی و رابطه جنسی داده است .

سلما هایک بازیگر زن مکزیکی رسوایی جدید دونالد ترامپ

سلما هایک و دونالد ترامپ

سلما هایک Salma Hayek بازیگر زن مکزیکی که در عرصه کارگردانی و مدل هم فعالیت دارد نیز به دسته زنانی پیوست که توسط دونالد ترامپ به دوستی و رابطه جنسی دعوت شده است .

سلما هایک در مصاحبه ای از درخواست ملاقات دونالد ترامپ سخن گفت که طبق گفته وی دونالد ترامپ با اینکه میدانسته سلما نامزد دارد به وی پیشنهاد رابطه داده است .

سلما هایک که خود در چندین فیلم مکزیکی تن به رابطه نامشروع داده است هم اکنون از پیشنهاد دونالد ترامپ برای ملاقات شکایت میکند تا شاید رایی برای نامزد مورد نظرش هیلاری کلینتون جمع کند .

به نقل از وبسایت کوآرتز، سلما هایک بازیگر، تهیه کننده و مدل مکزیکی-آمریکایی ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) در گفتگو با یک شبکه رادیویی اعلام کرد: “دونالد ترامپ،” نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا چند سال پیش با وجود اینکه می دانست نامزد دارم از من خواست با او قرار ملاقات بگذارم.

وی که حمایت خود را از هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات آمریکا اعلام کرده است، گفت: ترامپ تلفن خانه من را بدست آورد و خود را دوست یکی از دوستانم جا زد. من به او گفتم حتی اگر نامزد هم نداشتم پیشنهاد بیرون رفتن شما را قبول نمی کردم.

مدتی بعد “نشنال اینکوایرر” در مطلبی نوشت بخاطر اینکه من قد کوتاهی دارم، دونالد ترامپ نخواسته با من بیرون برود.

سلما هایک بازیگر زن مکزیکی رسوایی جدید دونالد ترامپ

سلما هایک

سلما هایک گفت: پس از آن من یک تماس تلفنی دیگر از ترامپ دریافت کردم. ترامپ گفت دلت که نمی خواهد مردم این اخبار را باور کنند؟ این مرد فکر می کرد من بخاطر اینکه عکس این اخبار را ثابت کنم و نشان دهم قد کوتاهی ندارم، پیشنهاد بیرون رفتن با او را می پذیرم.

سلما هایک در خصوص اتهاماتی که زنان به ترامپ وارد کرده اند گفت: به نظر من آنها کار بسیار درستی کردند.

ترامپ که پیشتر گفته بود از شاکیانش شکایت می کند، تاکنون در این خصوص اظهار نظر نکرده است. در روزهای اخیر رسوایی های ترامپ تیتر روزنامه های جهان شده است. انتشار فیلمی از سال ۲۰۰۵ از اظهارات زشت و ناپسند ترامپ درباره “آزار جنسی زنان” جنجال زیادی به پا کرده است. همچنین بسیاری از زنان وی را به سوء رفتار جنسی متهم کرده اند. این رسوایی های ترامپ باعث کاهش تعداد حامیان وی در نظرسنجی های اخیر شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*