خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » پزشکی سلامت » سفید کردن دندان در خانه بدون هزینه اضافی
سفید کردن دندان در خانه بدون هزینه اضافی

سفید کردن دندان در خانه بدون هزینه اضافی

سفید کردن دندان در خانه بدون هزینه اضافی دندان های زردتان را بدون هزینه اضافی و فقط با یک روش ساده سفید و براق کنید

خیلی از مردم برای داشتن دندان سفید و از بین بردن زردی دندان ها تلاش بسیار میکنند و از نشان دادن دندان زرد خود خجالت میکشند .

داشتن دندان سفید و زیبا همیشه آرزویی است که برای رسیدن به آن حاضریم خرج بسیار کنیم و برخی با انجام عمل های زیبایی دست به سفید کردن دندان میزنند و هزینه های فراوانی را متحمل میشوند .

دندان سفید

دندان سفید

حال ما در این مطلب روشی ساده جهت سفید کردن دندان را به شما معرفی میکنیم که با هزینه چند هزار تومانی دندان های سفید و زیبا داشته باشید .

اگر به مدت یک ساعت فویل آلومینیومی را بر روی دندان‌های خود قرار دهید دندان‌هایتان مثل برف سفید می‌شوند.

قرار دادن فویل آلومینیومی به همراه خمیری خاص روی دندان فواید بسیاری دارد و موجب درخشان و سفید شدن دندان‌های شما می‌شود. بسیاری از متخصصین بر این باور هستند که این کار روش درمانی بسیار موثری محسوب می‌شود.
 
برخی افراد برای سفید و درخشان شدن دندان‌های خود از مواد شیمیایی یا سفیدکننده‌های آرایشی بهداشتی استفاده می‌کنند که این راه‌ها علاوه بر ضررهایی که دارد تنها برای مدتی کوتاه اثربخش خواهد بود. بیشتر این محصولات حاوی کاربامید پراکساید و رنگدانه هستند.
 
اما شما می‌توانید در خانه به‌راحتی خمیر دندانی تهیه کنید و آن را با فویل آلومینیومی بر روی دندان‌هایتان قرار دهید تا دندان‌های شما براق و سفید شود و هیچ گونه ماده مضری در آن وجود ندارد. این راه آسان‌ترین و سریع‌ترین و در عین حال کم‌هزینه‌ترین راه برای سفید کردن دندان‌ها است.
 
برای این کار مقدار کمی جوش شیرین را با خمیر دندانتان ترکیب کنید و یک فویل آلومینیومی را بردارید و آن را به طوری که بتواند سراسر دندان‌های شما را پوشش دهد تا کنید و ببرید.
 
ترکیب جوش شیرین و خمیر دندانتان را بر روی فویل بمالید و آن را به مدت یک ساعت روی دندانتان قرار دهید. این کار را به مدت 7 روز، روزی دو مرتبه انجام دهید تا از اثرات معجزه‌آسای آن در سفید و براق شدن دندان‌هایتان لذت ببرید.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter