خانه » اخبار » سعید علی حسینی:هیچگاه رضازاده را نمیبخشم

سعید علی حسینی:هیچگاه رضازاده را نمیبخشم

شکسته شدن رکورد رضازاده

شکسته شدن رکورد رضازاده

پس از اینکه رکورد حسین رضازاده توسط لوچف شکسته شد، بسیاری به یاد سعید علی حسینی افتادند.

به گزارش اولی ها به نقل از وبسایت نود، هر چند شاید سعید علی‌حسینی را این روزها دیگر کسی به خاطر نیاورد اما وزنه‌بردار سابق تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان ایران که هنوز هم رکورددار وزنه‌برداری دسته سنگین‌وزن در رده جوانان دنیاست، کسی بود که می توانست رکورد رضازاده را بکشند و یا حفظ کند که این رکورد در اختیار یک ایرانی بماند.
هر ۶ رکورد یک‌ضرب، دوضرب و مجموع جوانان و بزرگسالان جهان در این دسته متعلق به ایرانی‌ها بود. اما علی‌حسینی با ۲۰۶، ۲۴۵ و ۴۵۱ کیلوگرم همچنان رکورددار جوانان جهان است و بهداد سلیمی با ۲۱۴ رکورددار یک‌ضرب، حسین رضازاده با ۲۶۳ و ۴۷۲ کیلوگرم رکورددار دوضرب و مجموع مسابقات جهانی بود که لوچف این رکورد را شکست.
با علی‌حسینی پس از این اتفاق تماس گرفتیم. زیاد حال نداشت و خوشحال هم نبود اما به سایت نود گفت: «هنوز هم باورم نمی‌شود که از وزنه‌برداری محروم شده‌ام. این روزها باید دوران اوج و طلایی من می‌بود اما رضازاده خرابش کرد. رضازاده برخلاف گفته‌هایش هیچ‌گاه دوست نداشت رکوردهایش شکسته شود.»
علی حسینی که ناراحت بود ادامه داد:« رضازاده زورش به من رسید، اما فکر اینجایش را نمی‌کرد که یک روس بیاید و رکوردهایش را بشکند. حالا دیگر او از لیست رکوردداران خارج شده اما نام من همچنان میان رکوردداران باقی مانده است. هیچ‌گاه نمی‌توانم او را ببخشم و هیچ وقت هم او را نمی بخشم. او اگر می‌خواست می‌توانست مانع محرومیت مادام‌العمر من بشود. من هیچ‌گاه به دنبال دوپینگ نبودم و در یک سیستم از قبل مشخص شده با این مشکل روبه‌رو شدم. آینده من را خراب کردند.
وی که نمی خواست بیشتر از این صحبت کند در حالیکه بغض داشت گفت:« امیدوارم بهداد سلیمی برای المپیک با آمادگی برگردد و بازهم رکوردها را برای ایران ثبت کند.»
نکته عجیب هم این است که در شبکه های اجتماعی بسیاری از اینکه رکورد رضازاده شکسته شده خوشحال بودند. این ماجرا به بررسی های بیشتری هم نیاز داد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*